21-05-2019 Без категорії
Що потрібно знати про розкрутку сайту?
Отже, ви зважилися зробити свій сайт, створити інтернет-магазин або landing page. Одного створення сайту може виявитися недостатньо, щоб збільшити його відвідуваність.
Детальніше
21-05-2019 Без категорії
Що важливо знати при просуванні сайту в пошуковій системі Google в 2019 році?
Пошукові машини працюють на основі штучного інтелекту і враховують широкий ряд параметрів, які в підсумку вплинуть на ранжирування сайту і обсяг трафіку.
Детальніше
21-05-2019 Без категорії
Що таке OpenCart і як його краще використовувати?
Онлайн-комерція зараз в тренді, але великі продажі неможливі без наявності власного інтернет-магазину. Якщо ви хороший бренд і стежите за своєю репутацією, то однієї лише сторінки в соціальних мережах буде замало.
Детальніше
15-05-2019 Без категорії
Як вибрати цікаву тему для статті
Читаючи цікаву статтю, ми не замислюємося, що за кількома абзацами пов'язаних речень стоїть кропітка і уважна праця автора. І справа навіть не в тому, щоб грамотно і складно написати текст.
Детальніше
15-05-2019 Без категорії
Ефективні кроки для просування в соціальних мережах
Можливо, деякі до цих пір вважають, що соцмережі існують для нових знайомств і спілкування з друзями. Однак, більш усвідомлені користувачі відмінно знають
Детальніше
15-05-2019 Без категорії
Семантичне ядро. Класифікація, структура та технологія збору
Як користувач потрапляє на який-небудь сайт? Він формулює свій запит в пошуковому рядку, і отримує у відповідь масу варіантів сайтів, які відповідають даному запиту.
Детальніше