10-06-2021 Без категорії
YouTube - основний майданчик заробітку не тільки для молоді, але й для тих, у кого є свій бізнес. Ролики на просторах YouTube бувають різні, але цілі у всіх різні
Детальніше
23-05-2021 Без категорії
13 травня в Україні був відкритий оновлений КІБЕРЦЕНТР UA30. Ця інформація також присутнія на сайті Кабінету міністрів. Основною метою відкриття такого центру є захист критичної інформаційної інфраструктури країни
Детальніше
20-04-2021 Без категорії
У 21-му столітті, в столітті розвитку технологій і відкритих інформаційних джерел, останнім часом часто постає питання про цифрову грамотність населення.
Детальніше
05-04-2021 Без категорії
Компанія WeCanDoWeb із задоволенням представляє вашій увазі свої послуги з розробки, дизайну, просування, створення та наповнення сайтів
Детальніше
15-03-2021 Без категорії
Контекстна реклама Google AdWords - один з найпотужніших інструментів просування послуг і товарів в мережі інтернет. Її переваги можна відзначити в швидкому появі заявок, збільшенні впізнаваності бренду.
Детальніше
11-02-2021 Без категорії
Компанія Google відклала ранжування всіх сайтів по їх мобільній версії в зв'язку зі світовою пандемією. Mobile - first -індексування мало б включитися вже у вересні цього року. Але його відклали до березня 2021 року, повідомляє офіційний блог компанії.
Детальніше
19-01-2021 Без категорії
В роботі пошукової системи Google , а також належні їй поштовий сервіс GMail і відеохостинг YouTube стався збій. Новина прогриміла на весь світ, а наслідки відчутні досі.
Детальніше
15-12-2020 Без категорії
Багатомовний сайт дозволяє значно розширити географію продажів, вийти на нові ринки, охопити більше мовних груп користувачів в тій же країні. Переваг багатомовного сайту величезна кількість, і вони цілком очевидні. Сьогодні поговоримо про різні підходи до створення багатомовних сайтів, про які ви, можливо, не знаєте.
Детальніше
02-11-2020 Без категорії
Завдяки оновленням штучного інтелекту Google знову анонсував нововведення і збирається оновити алгоритми ранжирування. Новий алгоритм тепер зможе знаходити не тільки повністю релевантні запиту сторінки, але і шукати окремі фрагменти тексту на сторінці. Передбачається, що зміни торкнуться більше 7% пошукових запитів по всьому світу.
Детальніше
08-10-2020 Без категорії
Авторське право - це правовий інструмент для письменників, музикантів, художників та інших творчих людей, які використовують для захисту їхніх робіт. Однак авторське право не застосовується до всього підряд.
Детальніше
01-09-2020 Без категорії
Отже, ви створили сайт і на радощах показуєте його всім друзям і знайомим і у них він прекрасно відкривається. Однак, знайти його в пошукових системах неможливо - трафік не йде, відвідувань немає. Виявляється, сайту немає в пошукових системах. Чому його там немає? Де ж він?
Детальніше
07-08-2020 Без категорії
Як приклад, щоб зрозуміти, що таке спам-бот, можна привести будь-які листи, які приходять на вашу пошту від невідомих осіб і організацій, про які ви раніше і не знали. Найчастіше це масова розсилка розрахована на велику кількість адрес і містить в собі різні комерційні пропозиції або рекламу.
Детальніше
27-06-2020 Без категорії
Конструктор сайтів - відмінний варіант для тих, хто хоче створити свій власний сайт своїми руками, без допомоги професійних фахівців.
Детальніше
18-06-2020 Без категорії
У просуванні веб-сайту одним з важливих моментів є зручність його експлуатації для користувача. За це відповідає юзабіліті.
Детальніше
17-06-2020 Без категорії
Все більше людей проводять багато часу в соціальних мережах. Тут не тільки спілкуються з друзями, але і роблять покупки, дізнаються про модні тенденції з різних сфер життя, грають в ігри - взагалом, є чим зайнятися
Детальніше
05-06-2020 Без категорії
У зв'язку з прийняттям закону про мову від 25.04.2019 всі українські сайти повинні мати українську мовну версію. Що переклад сайту на українську мову дасть власникам бізнесу і керуючим компаніям?
Детальніше
03-06-2020 Без категорії
Найшвидшим і популярним способом проінформувати клієнтів про свою послугу або товар в Інтернеті, вважаються таргетована і контекстна реклама. Для більшої ефективності застосовують комплексний підхід до просування бізнесу. Якщо один метод не спрацює, то інший виграє неодмінно. Який же з видів реклами більш ефективний?
Детальніше
09-04-2020 Без категорії
Яка має бути структура ідеального лендінгу? У кожному конкретному випадку вона своя, адже лендінг може пропонувати послугу, продавати товар, запрошувати взяти участь в акціях і так далі. У підсумку, структура цілком буде залежати від завдання лендінга, потреб цільової аудиторії, сфери бізнесу і безлічі інших факторів.
Детальніше
26-03-2020 Без категорії
Для кожного інтернет-магазину важливо створити свій власний корпоративний стиль. Погодьтесь, такі відомі інтернет-магазини як Rozetka, Алло впізнавані мільйонами, і це завдяки грамотно створеному впізнаваному корпоративному стилю, брендуванню. Фірмовий стиль допомагає виділити компанію з числа конкурентів і робить її такою, що краще запам’ятовується.
Детальніше
17-02-2020 Без категорії
Для чого потрібні вічні посилання на сайті і як вони допомагають інтернет-магазину продавати товар?
Детальніше
15-01-2020 Без категорії
Існує безліч рекламних форматів, але що робить їх найпримітнішими і змушує працювати? Креатив! Зверніть увагу на вуличний рекламний білборд. Коли перехожий дивиться на нього, в його голові відбувається послідовна реакція - увага, інтерес, залучення. За таким же принципом діє і реклама в інтернеті, тільки відволікаючих факторів набагато більше. Клієнт може відволіктися на іншу пропозицію.
Детальніше
08-01-2020 Без категорії
Ви хочете провести рекламну кампанію свого продукту, і для цього визначити цільову аудиторію? Тоді це стаття для вас
Детальніше
06-01-2020 Без категорії
В IT-індустрії, як і в багатьох інших сферах, є свої модні тенденції, яким бажано слідувати, якщо хочеш, щоб бізнес залишався на плаву.
Детальніше
26-12-2019 Без категорії
Існує багато кроків для того щоб збільшити кількість клієнтів на сайті. Це завдання для інтернет-маркетологів, які займаються аналізом поведінки користувачів, будують воронки продажів, приймають інші ефективні заходи.
Детальніше
11-12-2019 Без категорії
Існує думка, що реклама - один з найдорожчих способів розкрутити свій бізнес. Однак інтернет, а зокрема сервіси Google, пропонують не тільки платні способи розкрутки бізнесу
Детальніше
28-10-2019 Без категорії
Для того, щоб товари та послуги мали стабільне просування, їм необхідно забезпечити активну рекламу.
Детальніше
11-10-2019 Без категорії
Для продажу одного або декількох товарів, пропозиції однієї або декількох послуг, немає необхідності заводити цілий великий сайт.
Детальніше
27-09-2019 Без категорії
Хто такий копірайтер? Чим відрізняється копірайтер від SEO-копірайтера? Якими якостями повинен володіти хороший копірайтер? Чому для написання хороших текстів недостатньо знання російської мови?
Детальніше
05-09-2019 Без категорії
Кожен сайт створюється з надією на те, що неодмінно буде гідно оцінений як користувачами, так і пошуковими системами, які, в свою чергу, нагородять цей сайт вищою похвалою - розмістять його на топових позиціях в пошуковій видачі.
Детальніше
20-08-2019 Без категорії
Картки активності в пошуку Google, завдяки яким будь-який відвідувач інтернет-ресурсу має можливість бачити свої попередні запити, полегшують роботу з пошуком і роблять її ще більш досконалою та зручною.
Детальніше
09-08-2019 Без категорії
Навіть якщо, у вас самий ідеальний продукт, про нього може ніхто не дізнатися. Успішний бізнес починається тоді, коли починає працювати реклама. Саме реклама дозволяє не тільки створювати унікальну цінову пропозицію, але і дізнатися про ваш продукт великій кількості потенційних клієнтів.
Детальніше
22-07-2019 Без категорії
Клікнувши по рекламі в інтернеті, ми можемо перейти на спеціально розроблену інтернет-сторінку. Ця сторінка містить в собі основну інформацію про особливості вашої діяльності або пропонованого продукту.
Детальніше
10-07-2019 Без категорії
Перше, що слід усвідомити спочатку, це те, що тренди постійно змінюються. Тенденції в веб-дизайні - не виняток. Те, що було модно вчора, сьогодні вже не привабливо і не дивно. Таким лендінгом відвідувача не залучиш.
Детальніше
24-06-2019 Без категорії
До якого моменту варто займатися просуванням сайту? Начебто всі кроки по оптимізації зроблені і бажана позиція в ТОПі зайнята. Багато керівників бізнесу міркують саме так.
Детальніше
04-06-2019 Без категорії
Одним з важливих питань залишається збереження безпеки інформації в інтернеті. Над цим питанням працюють безліч компаній - інженерів, програмістів.
Детальніше
21-05-2019 Без категорії
Отже, ви зважилися зробити свій сайт, створити інтернет-магазин або landing page. Одного створення сайту може виявитися недостатньо, щоб збільшити його відвідуваність.
Детальніше
21-05-2019 Без категорії
Пошукові машини працюють на основі штучного інтелекту і враховують широкий ряд параметрів, які в підсумку вплинуть на ранжирування сайту і обсяг трафіку.
Детальніше
21-05-2019 Без категорії
Онлайн-комерція зараз в тренді, але великі продажі неможливі без наявності власного інтернет-магазину. Якщо ви хороший бренд і стежите за своєю репутацією, то однієї лише сторінки в соціальних мережах буде замало.
Детальніше
15-05-2019 Без категорії
Читаючи цікаву статтю, ми не замислюємося, що за кількома абзацами пов'язаних речень стоїть кропітка і уважна праця автора. І справа навіть не в тому, щоб грамотно і складно написати текст.
Детальніше
15-05-2019 Без категорії
Можливо, деякі до цих пір вважають, що соцмережі існують для нових знайомств і спілкування з друзями. Однак, більш усвідомлені користувачі відмінно знають
Детальніше
15-05-2019 Без категорії
Як користувач потрапляє на який-небудь сайт? Він формулює свій запит в пошуковому рядку, і отримує у відповідь масу варіантів сайтів, які відповідають даному запиту.
Детальніше