05-09-2019 Без категорії
Кожен сайт створюється з надією на те, що неодмінно буде гідно оцінений як користувачами, так і пошуковими системами, які, в свою чергу, нагородять цей сайт вищою похвалою - розмістять його на топових позиціях в пошуковій видачі.
Детальніше
20-08-2019 Без категорії
Картки активності в пошуку Google, завдяки яким будь-який відвідувач інтернет-ресурсу має можливість бачити свої попередні запити, полегшують роботу з пошуком і роблять її ще більш досконалою та зручною.
Детальніше
09-08-2019 Без категорії
Навіть якщо, у вас самий ідеальний продукт, про нього може ніхто не дізнатися. Успішний бізнес починається тоді, коли починає працювати реклама. Саме реклама дозволяє не тільки створювати унікальну цінову пропозицію, але і дізнатися про ваш продукт великій кількості потенційних клієнтів.
Детальніше
22-07-2019 Без категорії
Клікнувши по рекламі в інтернеті, ми можемо перейти на спеціально розроблену інтернет-сторінку. Ця сторінка містить в собі основну інформацію про особливості вашої діяльності або пропонованого продукту.
Детальніше
10-07-2019 Без категорії
Перше, що слід усвідомити спочатку, це те, що тренди постійно змінюються. Тенденції в веб-дизайні - не виняток. Те, що було модно вчора, сьогодні вже не привабливо і не дивно. Таким лендінгом відвідувача не залучиш.
Детальніше
24-06-2019 Без категорії
До якого моменту варто займатися просуванням сайту? Начебто всі кроки по оптимізації зроблені і бажана позиція в ТОПі зайнята. Багато керівників бізнесу міркують саме так.
Детальніше
04-06-2019 Без категорії
Одним з важливих питань залишається збереження безпеки інформації в інтернеті. Над цим питанням працюють безліч компаній - інженерів, програмістів.
Детальніше
21-05-2019 Без категорії
Отже, ви зважилися зробити свій сайт, створити інтернет-магазин або landing page. Одного створення сайту може виявитися недостатньо, щоб збільшити його відвідуваність.
Детальніше
21-05-2019 Без категорії
Пошукові машини працюють на основі штучного інтелекту і враховують широкий ряд параметрів, які в підсумку вплинуть на ранжирування сайту і обсяг трафіку.
Детальніше
21-05-2019 Без категорії
Онлайн-комерція зараз в тренді, але великі продажі неможливі без наявності власного інтернет-магазину. Якщо ви хороший бренд і стежите за своєю репутацією, то однієї лише сторінки в соціальних мережах буде замало.
Детальніше
15-05-2019 Без категорії
Читаючи цікаву статтю, ми не замислюємося, що за кількома абзацами пов'язаних речень стоїть кропітка і уважна праця автора. І справа навіть не в тому, щоб грамотно і складно написати текст.
Детальніше
15-05-2019 Без категорії
Можливо, деякі до цих пір вважають, що соцмережі існують для нових знайомств і спілкування з друзями. Однак, більш усвідомлені користувачі відмінно знають
Детальніше
15-05-2019 Без категорії
Як користувач потрапляє на який-небудь сайт? Він формулює свій запит в пошуковому рядку, і отримує у відповідь масу варіантів сайтів, які відповідають даному запиту.
Детальніше