5 ознак того, що ваш сайт морально застарів

06-01-2020

В IT-індустрії, як і в багатьох інших сферах, є свої модні тенденції, яким бажано слідувати, якщо хочеш, щоб бізнес залишався на плаву. Затишшя в бізнесі може статися також і тому, що ваш веб-сайт просто напросто застарів. Він вимагає нового дизайну, оновлення контенту і функціоналу. Подивимося, що може вказувати на те, що веб-сайт застарів.

5 признаков устаревшего сайта

1. Відсутність мобільної адаптації

Не дивно, що саме цей пункт опинився на першому місці. Сучасним людям, просто ніколи сісти спокійно за комп'ютер і пошукати потрібний товар або послугу на десктопі. Велика частка користувачів всесвітньої павутини, шукає все потрібне, виходячи в інтернет з планшетів або смартфонів. Так зручніше і швидше. Тому, якщо не хочете віддати свою нішу конкурентам, якомога швидше замовте розробку мобільної версії сайту. Так ви збережете і примножите свою цільову аудиторію.

Образец визуально устаревшего сайта

2. Складна і некоректна структура сайту

Як і бізнес, веб-сайт повинен постійно розвиватися, вдосконалюватися. З часом, ви, напевно, додавали нові товари і послуги, структура могла змінюватися і похапцем не формувалася так, як треба. Веб-сайт повинен цілком відображати зміни у вашій компанії, а клієнт не повинен шукати потрібний товар в нескінченних списках або картках товарів. Сучасний сайт являє собою найпростіший мінімалізм, наприклад, створення лендінг пейдж - прекрасна альтернатива.

Как понять, что сайт устарел и нужно делать новый

3. Швидкість завантаження і Flash-контент

Сучасне інтернет-співтовариство не звикло до довгого завантаження сторінок. Оптимальною швидкістю завантаження вважається, коли сторінка повністю відкривається на екрані за 3 секунди. Якщо швидкість сторінки повільна, то у вашого сайту (як наслідок, компанії, бізнесу) є всі шанси втратити клієнта. Він просто піде на той сайт, який відкривається швидше. Перевірити швидкість завантаження сайту можна за допомогою спеціального інструменту від Google - PageSpeed Insights.

Одним із способів збільшити швидкість завантаження сайту є відмова від Flash-елементів. Більш докладні рекомендації з цього питання можна отримати у фахівців нашої компанії.

Образец устаревшего сайта

4. Зайва оптимізація або переоптімізація

Ще десяток років тому просунути сайт в топ пошукових систем можна було за допомогою сео-оптимізації. Сеошники просто наповнювали відповідні теги ключовими словами і це давало їм істотну перевагу перед конкурентами. Зараз пошукові системи просто не беруть в рахунок частину тегів, або зловживання ключовими фразами вважають переоптимізацією і знижують сайт в пошуковій видачі.

До заповнення тегів title, description підходять з усією відповідальністю і, навіть, обережністю, щоб всевидющі пошукові системи не відправили сайт під фільтри.

Создание сайтов недорого под ключ

5. Несучасний дизайн

Вже в перші кілька секунд перебування на сайті відвідувач оцінює дизайн вашого сайту, і якщо його нічого не зацікавило на сторінці, то він просто піде. Сучасний стиль і оригінальність однозначно врятують ваш веб-ресурс від систематичних відмов.

Які ж тенденції в дизайні сайтів на сьогоднішній день? Все просто - лаконічність, спокійні кольори, прості форми подачі контенту.

Заключна частина

Якщо ви не є фахівцем в розробці веб-сайтів, ви можете звернутися до фахівців нашої компанії. Кваліфіковані розробники в найкоротші терміни реалізують ваш проект і прислухаються до всіх ваших побажань. Разом ми досягнемо максимальної ефективності від запуску вашого проекту. Вартість створення вашого веб-сайту можна обговорити за нашими номерами телефонів або зверніться до нас у формі зворотного зв'язку.