5 причин замовити лендінг пейдж в компанії WECANDOWEB

11-10-2019

створення лендінгу під ключ

Для продажу одного або декількох товарів, пропозиції однієї або декількох послуг, немає необхідності заводити цілий великий сайт. Його цілком може замінити одностраничник Лендінг Пейдж. Зробити його можна і самостійно. Звичайно, це буде веб-сторінка не дуже хорошої якості, та й просування потрібно буде здійснювати грамотно.

Створити сайт самостійно можна на численних платформах, які пропонує всесвітня павутина - Wix, Prom.ua, Тільда ​​і багато інших. Варто розуміти, що такий сайт буде мати безліч недоліків: повільно довантажуватися, нудний типовий інтерфейс, обмежена кількість опцій. Невже ви хочете, щоб саме "це" було обличчям вашої компанії або послуги?

Landing Page, хоч і лише сайт-сторінка, але цілком здатний розкрутити ваш бренд, тому повинен бути яскравим і незабутнім, мати оригінальний дизайн, структурованість блоків, високу швидкість завантаження.

Тобто, створення і просування сайту своїми силами займе багато часу, а результат буде нульовий.

Ми рекомендуємо звернутися до фахівців, які зроблять Лендінг Пейдж спеціально для вас!

Не витрачайте час - зверніться в WECANDOWEB!

Компанія WECANDOWEB більше 5-ти років на ринку створення і просування сайтів. У нас є всі необхідні фахівці і інструменти, щоб зробити сайт на замовлення під кожного клієнта.

Створення Лендінг Пейдж під ключ

Залиште сумніви!

Пропонуємо 5 причин, чому варто замовити landing page в компанії WECANDOWEB:

 1. Ми постійно практикуємо
  У нас в роботі немає ні хвилини вільного часу. Ми раз у раз щось створюємо, верстаємо, просуваємо, наповнюємо. Практика - найкращий показник того, що наша компанія затребувана. Все Лендінг Пейдж, які ми вже створили для наших клієнтів, мають показники конверсій від 10 до 30%.
 2. Маркетинг
  Ми впроваджуємо на практиці найновіші технології інтернет-маркетингу, ретельно опрацьовуємо прототип одностраничник. Сайт має бути зрозумілий не тільки самому замовнику, а й його клієнтам.
 3. Унікальний дизайн
  Створення нового сайту починається з розробки унікального дизайну. Ми вислуховуємо всі побажання клієнта і приймаємо одноголосне спільне рішення по створенню унікального дизайну сайту.
 4. Зручність співпраці
  Ми беремо на себе практично всю роботу по веденню сайту, його розкручування, отже нашому клієнтові не потрібно турбуватися ні про що.
 5. Гарантія якості
  Ми гарантуємо, що наша робота буде виконана якісно і точно в строк.

Кожному клієнту забезпечується індивідуальний підхід. Таким чином, клієнт отримує набагато більше ніж просто сайт-одностраничник. Ми даємо інструменти для аналітики, які можна провести самостійно і відстежити, наскільки плідно працює ваш Лендінг.

Landing Page - невід'ємна і дуже важлива частина специфічного механізму, який запускає продаж і приносить прибуток клієнту.

Ви вибирали з багатьох? Зупиніть свій вибір на нашому продукті!