Чим відрізняється копірайтер від SEO-копірайтера

27-09-2019
  1. Хто такий копірайтер?
  2. Чим відрізняється копірайтер від SEO-копірайтера?
  3. Якими якостями повинен володіти хороший копірайтер?
  4. Чому для написання хороших текстів недостатньо знання російської мови?

Хто такий копірайтер

Хто ж такий копірайтер?

По суті, це письменник-універсал. Він може скласти рекламний слоган, написати інформаційну статтю, придумати анотацію до фільму. Цікаво, що копірайтеру не обов'язково спочатку розбиратися в предметі, про який він пише. Справжній профі пропрацює інформацію в інтернеті, розбереться в нюансах і розповість про них читачеві так, як ніби він все життя займався тільки цим питанням. Хороший копірайтер - це той, хто ще вчора не знав про те, що таке, наприклад, автомобіль, а сьогодні вже може вдумливо і цікаво описати особливості ходової частини авто. Кращий копірайтер робить свою роботу з захватом, щиро цікавлячись предметом, який висвітлює.

Чим відрізняється копірайтер від SEO-копірайтера?

Ми з'ясували, що копірайтер - це універсальний письменник, який пише статті на задані теми. SEO-копірайтер вписує в тексти набори ключових запитів. Цим і обгрунтовується приставка "SEO". Ключові запити - це те, що ми з вами гуглимо. Саме їх аналізують пошуковики і складають статистику того, що найчастіше шукають користувачі. На основі статистики копірайтери пишуть SEO-статті. Якщо ви часто користуєтеся інтернетом і гуглите різні теми, то в цей момент ви користуєтеся плодами діяльності SEO-копірайтерів.

Чим відрізняється копірайтер від SEO-копірайтера

Якими якостями повинен володіти хороший копірайтер?

Копірайтером може стати далеко не кожна людина. В цьому випадку відмінна оцінка по творах в школі вам не допоможе. Якими якостями повинен володіти хороший копірайтер? Вроджена грамотність і стилістичне чуття, бажано мати профільну освіту, тобто розуміти суть роботи копірайту. Але це ще не все. Необхідно мати широкий кругозір і постійно поповнювати запаси своїх знань, мати бажання розвиватися.

Чому для написання хороших текстів недостатньо знання мови?

Якщо ви можете складно, цікаво та дохідливо доносити свої думки до слухача, то у Вас є шанс. Але цього замало. Хороший текст - це поєднання знання мови, психології та маркетингу. Можна написати грамотну, за всіма правилами, анотацію до фільму, за яку в школі поставили б вищий бал, але текст буде абсолютно нудний і навряд чи користувач дочитає його до кінця і, тим більше, захоче дивитися фільм...

Підводячи підсумок:

  • Копірайтер - це універсальний письменник, який може написати інформаційну статтю, рекламний текст, слоган, пост в інстаграмі.
  • SEO-копірайтер робить те ж саме, але він адаптує свій текст під ключові запити.
  • Стати кращим копірайтером може той, хто володіє грамотністю, стилістичним чуттям, широким кругозором і постійно розвивається.

Компанія WECANDOWEB пропонує вам послуги розробки і просування сайту, Landing Page, створення сайту-візитки, розробки інтернет-магазину.

Будьте кращими!