Фірмовий стиль інтернет-магазину-для чого він потрібен?

26-03-2020

Для кожного інтернет-магазину важливо створити свій власний корпоративний стиль. Погодьтесь, такі відомі інтернет-магазини як Rozetka, Алло впізнавані мільйонами, і це завдяки грамотно створеному впізнаваному корпоративному стилю, брендуванню. Фірмовий стиль допомагає виділити компанію з числа конкурентів і робить її такою, що краще запам’ятовується.

Що таке фірмовий стиль для інтернет-магазину

Фірмовий стиль інтернет-магазину – це результат кропіткої роботи команди вебдизайнерів, які використовують різні інструменти, щоб створити унікальний дизайн сайту - шрифти, колірні та графічні елементи, унікальні зображення.

Важливим елементом є власний логотип компанії, який буде працювати на ім'я компанії. Логотипи створюють цілі команди креативників, адже часто до логотипу також потрібно створити слоган. Його можна використовувати для просування сайту в соціальних мережах, на друкованій продукції, офлайн-рекламі і так далі.

В оформлення фірмового стилю входить:

  • Логотип
  • Корпоративні кольори
  • Шрифт
  • Слоган

Для інтернет-магазину не менш важливо мати своє впізнаване обличчя, тому не варто нехтувати створенням фірмового стилю інтернет-магазину.

Що дає власнику сайту фірмовий стиль його веб-ресурсу?

  1. В першу чергу, це впливає на позитивну динаміку впізнаваності бренду. Навіть маловідомі і молоді компанії починають з того, що роблять свій мало відомий бренд більш впізнаваним. Якщо ви надовго прийшли на ринок, то впізнаваність вашого бренду значно підвищує лояльність клієнтів.
  2. Зміцнення позитивного іміджу інтернет-магазину. Якщо ваш веб-ресурс яскравий, а товари на ньому якісні, то покупець обов'язково знайде вас, навіть якщо не пам'ятає назву інтернет-магазину. Він запам'ятає вас за фірмовим стилем.
  3. Впізнаваність фірмового стилю дозволить істотно знизити витрати на рекламу не тільки зараз, але і надалі.

Коли потрібно створювати власний стиль інтернет-магазину?

Багато компаній працюють без власного корпоративного стилю і навіть без вебсайту. Однак з часом все одно приходять до висновку, що створити сайт компанії просто необхідно, так як конкуренти не сплять і стрімко розвиваються.

  • Якщо ви тільки що почали свій бізнес і збираєтеся обійти своїх конкурентів.
  • Якщо ви багато років на ринку і йдете в ногу з часом. Тим більше, що у конкурентів вже є свій корпоративний стиль.
  • Збираєтеся виходити на новий рівень в бізнесі.

Якщо ви збираєтеся створити свій сайт і Вам необхідно розробити логотип, слоган або фірмовий стиль, то запрошуємо звернутися в нашу веб-студію. Ми з радістю прислухаємося до всіх ваших побажань і допоможемо зберегти індивідуальність вашого бренду.