Ідеальний Landing Page - 7 важливих складових

09-04-2020

Яка має бути структура ідеального лендінгу? У кожному конкретному випадку вона своя, адже лендінг може пропонувати послугу, продавати товар, запрошувати взяти участь в акціях і так далі. У підсумку, структура цілком буде залежати від завдання лендінга, потреб цільової аудиторії, сфери бізнесу і безлічі інших факторів.

Однак існують загальні принципи, яким потрібно слідувати неухильно.

1. Головний екран - УТП

Унікальна торгова пропозиція - це саме те, чим ви відрізняєтеся від своїх конкурентів, то, чим хочете запам'ятатися своїм клієнтам. Зрештою це те, заради чого і створюється лендінг.

Варто відзначити, якщо немає УТП, то немає родзинки, значить, ви такий як всі. Такий лендінг буде схожий на тисячі таких же односторінкових сайтів, які "обіцяють " індивідуальний підхід і гарантію якості послуги/товару.

2. Блок вигод

Тут важливо описати, чому потенційний клієнт повинен скористатися саме вашою пропозицією, а точніше, тут потрібно описати вигоди для клієнта.

3. Блок-послуга

Тут викладається все по суті і без води. Не варто забувати, що 1 лендінг призначений для одного товару або для однієї послуги.

Велика помилка створювати landing page для будівництва будинків, укладання шиферу. Конверсії таких сайтів в рази нижче, як показує практика, тому в даному випадку економія на створенні сайту під ключ недоцільна.

Разработка и продвижение лендингов фото

4. Блок-Схема роботи

Потенційний покупець повинен розуміти, як буде просуватися справа після того, як він залишить свою заявку. Тому всі ці моменти важливо прописати покроково. Клієнт повинен бачити всю простоту і прозорість співпраці.

5. Блок довіри

Тут має розміститися все, що здатне підтвердити ваш професіоналізм. Це можуть бути листи подяки, відгуки клієнтів, кейси - у клієнта не повинно залишитися ніяких сумнівів, щоб почати співпрацю. Замовні відгуки вже давно не працюють, їх легко перевірити. Тому з цим краще не жартувати.

Разработка и продвижение лендингов фото

6. Блок-заявки

Один з найцінніших блоків для надавача послуг або продавця. Форма замовлення або заявки повинна виділятися, бути інтуїтивно зрозуміла і зручна в експлуатації. Оптимально, щоб в ній було не більше 1-2 полів і обов'язкове пояснення до заповнення.

7. Допоміжні блоки

Знову ж таки, їх може бути величезна кількість, все залежить від виду діяльності. Це може бути будь - який інтерактив: калькулятор розрахунку (шпалер, витрати палива), чат-боти, ін.

На вартість landing page безпосередньо впливає:

  • обсяг сторінки;
  • стан маркетингу компанії і додаткове занурення в бізнес;
  • кількість правок від дизайнера.

Компанія WECANDOWEB пропонує створити лендінг, який реально продає і який окупиться протягом 1-2 місяців. Таким чином, ви зможете істотно заощадити, а бюджет, що залишився, пустити в рекламу.

Звертайтеся до нас прямо сьогодні!