Навіщо потрібні Вічні посилання на сайті?

17-02-2020

Для чого потрібні вічні посилання на сайті і як вони допомагають інтернет-магазину продавати товар? Це питання часто задають наші клієнти, які не розуміють всієї важливості і потрібності нарощування посилальної маси на сайт.

Якщо пояснювати коротко, то посилальний профіль є одним з найефективніших інструментів для підняття інтернет-ресурсу в пошуковій видачі. Якщо на ваш сайт посилаються інші сайти, то ваш сайт є авторитетним для інших. Для пошукової системи це сигнал про те, що потрібно підняти на позицію (а, можливо, на дві або три) вгору саме ваш сайт.

Наращивание ссылочного профиля профессионально

Особливості просування вічними посиланнями в 2020 році

Вічне посилання може бути розміщене на будь-якому зовнішньому ресурсі і вести воно буде на ваш Інтернет-ресурс. Воно буде працювати до тих пір, поки працює сайт-донор. Це і відрізняє його від орендованих посилань. Орендовані посилання купуються на певний період - на місяць, півроку, рік. Після закінчення цього часу вони видаляються.

Але вся суть в тому, що посилання не дають миттєвого ефекту і не встигнувши "набрати повну силу", вони зникають. Тому фахівці рекомендують нарощувати якісний посилальний профіль і ні в якому разі не брати посилання в оренду.

Якщо почати різко нарощувати посилальну масу, то пошукові алгоритми можуть поставитися до цього негативно і навіть внести сайт в чорний список.

Наращивание ссылочного профиля профессионально

Чи робити посилальний профіль для сайту?

Звичайно робити!

Тільки робити це потрібно грамотно. Цим повинна займатися спеціально навчена людина - лінкбілдер. Саме цей фахівець відповідає за нарощування посилальної маси для сайту.

Успішне просування вічними посиланнями робиться поступово. Необхідно провести ряд робіт для аналізу сайту, аналізу конкурентів, аналізу ніші в цілому. Це допоможе знайти дійсно хорошого донора для того, щоб залишити у нього посилання на ваш сайт. Сайт-донор підбирається за рядом критеріїв:

  • донор повинен бути схожої тематики;
  • донор повинен викликати довіру пошукових систем, а також самих відвідувачів сайту;
  • відвідуваність повинна становити не менше 200 осіб на добу;
  • ін.

Витрати на нарощування посилальної маси завжди окупаються збільшенням продажів, підвищенням рейтингу вашого сайту, розширенням кола покупців.

У нашій компанії просування вічними посиланнями здійснюється на вищому рівні, адже це одне з розгалужень сео-просування. Ми підбираємо найкращі майданчики для розміщення посилань.

Щоб дізнатися більш детально про просування сайту посиланнями, зв'яжіться з нашим менеджером, і ми зробимо Вам цікаву пропозицію для вашого сайту.