Основний напрямок уваги для компанії Google на 2019 рік, на думку WECANDOWEB

20-08-2019
  1. Пошукові функції, які працюють на базі ІІ
  2. Покупки Google
  3. Розумні компанії
  4. Google Home Hub
  5. Збільшення кількості кліків при зниженні CPC

Реклама в інтернеті

Пошукові функції, які працюють на базі ІІ

Картки активності в пошуку Google, завдяки яким будь-який відвідувач інтернет-ресурсу має можливість бачити свої попередні запити, полегшують роботу з пошуком і роблять її ще більш досконалою та зручною.

Просуваються і інвестуються візуальні способи визначення інформації. Деякі сучасні технології здатні розпізнати більше мільярда товарів. Ця система настільки універсальна, що дає можливість підбирати подібні товари та надавати іншу корисну інформацію, наприклад, відгуки.

Покупки Google

Сфера пошуку товарів і товарних оголошень Google стикається з величезною конкуренцією з боку Amazon, чия діяльність на сьогоднішній день активно розвивається.

У Google не підкреслюють фінансову ефективність конкретних торгових компаній, проте помічено, що в святкові періоди спостерігається активність користувачів Google, що перевищує звичайну вдвічі.

У компанії Google кількість рітейлерів-учасників збільшилася в 7 разів. 2019 рік для Google буде роком посиленої уваги і активності на покупках в пошуку.

Розробка і просування сайтів

Розумні компанії

У 2018 році стартували розумні компанії в Google Ads. В наші дні розумні компанії використовують кілька десятків підприємств малого бізнесу.

Робота цих компаній проводиться з Google Мій бізнес. Всі робочі етапи, як і в аналогічних універсальних компаніях для додатків, автоматизовані. Тобто створення оголошень, таргетинг, доставка реклами по ресурсам Google, а незабаром і створення цільових сторінок - відбувається автоматично, виходячи з того, які завдання переслідує рекламодавець (телефонні дзвінки, відвідування сайту або запити на карту проїзду).

Google Home Hub

Пристрій Google Home Hub, активований в святкові періоди, має екран, як і інші екранні пристрої, чим представляє цінність для пошукових маркетологів. Компанія Google має намір приділяти активну увагу поширенню цього пристрою.

Збільшення кількості кліків при зниженні CPC

У порівнянні з 2018 роком кількість платних кліків на ресурсах Google, включаючи Google.com, YouTube, Gmail і інших, що належать компанії сайтів, збільшилася на 66%. При цьому ціна за клік (СРС) продовжує знижуватися.

Топ-менеджери Google підкреслюють, що YouTube є провідним драйвером зниження СРС.