Переклад сайту українською мовою

05-06-2020

У зв'язку з прийняттям закону про мову від 25.04.2019 всі українські сайти повинні мати українську мовну версію. Що переклад сайту на українську мову дасть власникам бізнесу і керуючим компаніям?

Збільшення продажів

Додаючи ще одну версію сайту можна отримати залучення цільової аудиторії, яка шукає потрібну інформацію українською мовою. Як результат зростає число замовлень, збільшуються продажі, розвивається ваш бізнес в цілому.

Зростання відвідуваності

Досвідчений SEO-фахівець допоможе підібрати правильні ключові запити українською мовою, що неминуче збільшить пошуковий трафік. Кількість пошукових запитів державною мовою регулярно зростає, що дає позитивну динаміку для розвитку сайту і його відвідуваності, зокрема.

Уникнення штрафних санкцій

Закон про мову передбачає штрафні санкції до 7500 грн. Українська версія повинна завантажуватися за замовчуванням.

Підвищення поведінкових факторів

Цільова аудиторія, що говорить українською мовою, неодмінно гідно оцінить те, наскільки ваша компанія піклується про своїх клієнтів. Українська мова зручна для сприйняття як мінімум 30% українців, які будуть Вам вдячні за наданий комфорт. Таким чином, відвідувач буде більше часу проводити на сайті і знаходити відповіді на питання, що цікавлять.

Укріплення позитивної репутації бренду

Замовивши українську версію сайту, ви формуєте статус надійної і законослухняної компанії. Клієнти з великим задоволенням погодяться співпрацювати саме з вами. Відвідувачі відзначать, що ви займаєтеся не лише своїми продажами, наданням послуг, а й прагнете розвиватися.

Замовити сайт під ключ або замовити українську версію сайту можна в нашій компанії. Команда WECANDOWEB виконає всі роботи зі створення української версії сайту швидко, якісно і недорого.