Проводьте опитування клієнтів. Це важливо

26-12-2019
  1. Вбудовані опитування
  2. Як можна використовувати опитування
  3. Опитування

Існує багато кроків для того щоб збільшити кількість клієнтів на сайті. Це завдання для інтернет-маркетологів, які займаються аналізом поведінки користувачів, будують воронки продажів, приймають інші ефективні заходи. Один з робочих інструментів інтернет-маркетолога є проведення опитування. Поговоримо про це.

Вбудовані опитування

Навіщо потрібне опитування? Результат опитування - це зворотний зв'язок. Для того, щоб розуміти свою цільову аудиторію, з нею потрібно познайомитися ближче. Ви дізнаєтеся про потреби, очікування, невдоволення ваших клієнтів. Опитування - найефективніший спосіб в руках професіонала.

Функцію вбудованих опитувань можна зорієнтувати за різними умовами. Є можливість відображати опитування тільки на певних сторінках, враховуючи час перебування відвідувачів на сайті.

Як можна використовувати опитування

Помічено, якщо відвідувач має намір зробити покупку, то в середньому він проводить на сторінці сайту дві хвилини і більше. Після закінчення цього часу можна показувати йому питання про причину, яка заважає зробити покупку.

Опитування ефективні також і в мобільній версії. Для того, щоб переконатися в цьому, ви можете запитати користувачів мобільних додатків - чи зручно перебувати на вашому сайті використовуючи телефон.

Опитування

По суті, все те ж саме, тільки більш докладно і розгорнуто. За результатами опитування ви більше дізнаєтесь про своїх клієнтів. Відвідувач може перейти до опитування по посиланню, або через e-mail розсилку. Клієнт може отримувати можливість відповісти на питання, в разі якщо він збирається закрити вкладку або браузер.

Існує багато способів для збільшення активності опитувань. Слід мати на увазі, що опитування, які спрацьовують надто швидко (20-30 секунд), можуть бути не продуктивні і дратувати відвідувача. В цьому випадку ви отримаєте зворотний ефект.

Однак професійні інтернет-маркетологи вважають опитування - найдієвішим і корисним способом отримати інформацію про свою цільову аудиторію. Виконуючи регулярні опитування своїх відвідувачів, ви не тільки дізнаєтеся про бажання та потреби, але і почуєте про невдоволення, зможете визначити ті зони, які потрібно опрацювати. Такі заходи швидше просунуть ваш сайт і будуть безпосередньо сприяти розвитку бізнесу.

Один із зручних сервісів для збільшення конверсії сайту - це Hotjar. Hotjar - сервіс для інтернет-маркетологів. Основна мета роботи - допомогти вашим відвідувачам взаємодіяти з сайтом.

Ви можете створити і просувати сайт самостійно. Однак набагато ефективніше довіритися професіоналам. Компанія WECANDOWEB - понад п'ять років займається створенням і просуванням сайтів. Співробітники компанії досвідчені фахівці - програмісти, маркетологи, копірайтери, дизайнери, фахівці CRO, SMM, SEO, PPC. Створені компанією проекти мають показники по конверсії від 10 до 30%. Застосовуються найсучасніші технології, які гарантують якісні результати.