Реклама в інтернеті - її види і як вона працює

09-08-2019

Навіть якщо, у вас самий ідеальний продукт, про нього може ніхто не дізнатися. Успішний бізнес починається тоді, коли починає працювати реклама. Саме реклама дозволяє не тільки створювати унікальну цінову пропозицію, але і дізнатися про ваш продукт великій кількості потенційних клієнтів.

Переваги реклами в інтернеті:

  • Необмежений обсяг аудиторії по всьому світу.
  • Цілодобова робота інтернет-реклами.
  • Продуктивність інтернет-реклами. Інтернет-користувач клікає по рекламному оголошенню, підписується, залишає заявку і звичайно ж, здійснює покупку.
  • Рекламні інтернет-оголошення взаємодіють безпосередньо з цільовою аудиторією. Це досягається шляхом налаштування таргетованої реклами і оголошення буде показуватися саме тим людям, які зацікавлені в цьому товарі в даний проміжок часу.
  • За допомогою аналітики можна відстежувати ефективність реклами і при необхідності внести коригування в налаштуваннях.

Кожна рекламна компанія обов'язково знайде свого потенційного клієнта.

Картинки реклама в інтернеті

Види інтернет-реклами, переваги і недоліки

SEO-оптимізація

Сюди можна віднести як зовнішню, так і внутрішню SEO-оптимізацію, посилальну масу, використання семантичного ядра, унікальний контент. До переваг можна віднести високі конверсії, так як при грамотно розробленій SEO-оптимізації, можна надовго зайняти топові позиції в пошукових системах без додаткових витрат на рекламні кампанії. Суттєвим недоліком є те, що доводиться постійно підтримувати сайт на перших позиціях, а алгоритми пошукових систем постійно змінюються і чергове нововведення, може призвести до того, що сайт втратить свої позиції. До того ж в цій ніші найвища конкуренція, і щоб утриматися на плаву потрібно завжди тримати руку на пульсі.

Контекстна реклама

Створюється на основі ключових запитів і оплачується в рекламному кабінеті. Розміщуються в пошуковій видачі і виділяються відповідним чином. Мають найбільш швидкий ефект, а клієнти починають переходити на ваш сайт, як тільки з'являється рекламне оголошення. Щоб контекстна реклама приносила прекрасні результати без втрат, її необхідно правильно налаштувати. Для цього потрібно ретельно вивчати всі фільтри налаштувань, щоб вибирати тільки цільову аудиторію, якій буде цікавий ваш товар або послуга. Істотним недоліком є те, що вартість кліка постійно зростає, тому бюджет потрібно постійно відстежувати, щоб не спускати рекламний бюджет даремно.

Медійна реклама

До цього виду реклами відносять банери, тизери, відео, анімації, інтерактивні блоки тощо. Все це розміщують на тематичних ресурсах. Відповідно, так як користувач вже знаходиться там що він шукав, то саме час запропонувати йому потрібний товар. Спливає рекламний блок і при бажанні користувач на нього клікає і переходить на сайт бренду або послуги. Істотним мінусом цього виду реклами є її надмірна нав'язливість. Користувачі просто "скидають" рекламний блок або встановлюють всілякі блокуючі реклами.

Реклама в соціальних мережах

Вважається одним з найпопулярніших видів реклами. Підходить для розкрутки бренду, товару, послуги. Все що потрібно, розмістити рекламний пост на сторінці бренду або на будь-якій іншій сторінці. Також на власній сторінці часто проводять конкурси, замовляють рекламні ролики у відомих блогерів. Завдяки тому, що соціальні мережі на піку популярності, а користувачі проводять в них багато часу, результат від рекламної кампанії в основному позитивний. Істотний мінус в тому, що увагою вибагливої аудиторії ще потрібно заволодіти. Для цього потрібно бути оригінальними, креативними.

Реклама в мобільних додатках

Рекламні оголошення показують в безкоштовних інформаційних та ігрових мобільних додатках для iOs і Android. На сьогоднішній день ніша неконкурентна, а значить, саме час залучати свою аудиторію. Істотним мінусом є те, що немає можливості фільтрувати і сегментувати покази. Оголошення буде показуватися всім користувачам.

Pop-up і Pop-Under вікна

Спливаючі вікна на сайті ідеальний варіант для рекламних кампаній з обмеженим рекламним бюджетом. Тут низька вартість кліка. Серед недоліків — це можливість блокувати спливаючі вікна, а пошукові системи з "підозрою" відносяться до таких сайтів.

E-mail-розсилка

Рекламні листи автоматично відсилаються з попередньо сформованої бази передплатників. Використання такого методу дозволяє виявити потреби клієнтів, пропонувати товар за обраним сегментом і в певний час. Іноді спам-фільтри блокують рекламну розсилку.

Push-повідомлення

Короткі повідомлення, які приходять користувачеві з його згоди. Таке рекламне оголошення відразу читається користувачем, а сегментація розсилки дозволяє створювати максимально релевантні пропозиції для розсилки кожного клієнта. Важливо знати міру в розсилці повідомлень, інакше користувач вважатиме це за спам.

Компанія WECANDOWEB це штат фахівців, які налаштують рекламу вашого бізнесу, товару або послуги максимально ефективно з мінімальними грошовими вкладеннями. Замовити налаштування реклами можна зв'язавшись з нами за номерами телефонів, вказаними на сайті, або у формі зворотного зв'язку.