Що потрібно знати про розкрутку сайту?

21-05-2019

Отже, ви зважилися зробити свій сайт, створити інтернет-магазин або landing page. Одного створення сайту може виявитися недостатньо, щоб збільшити його відвідуваність. Безпосередньо після створення сайту необхідно робити ряд дій, які допоможуть розкрутити сайт, зробити його видимим для пошукових систем і так далі. Просуванням може займатися найманий фрілансер або IT-студія, така як We Can Do Web.

Що необхідно знати про просування сайту?

Створення сайту під ключ - це лише половина справи, а вірніше тільки початок шляху до успіху.

Необхідно розширювати базу пошукових слів

Якщо у вас сайт з продажу одягу, всі картки товарів заповнені, а суміжні теми вже зібрані, можна почати публікацію статей про те, як модно носити одяг, останні тренди. Можна зібрати якісь факти про вашу продукцію, яких точно ніхто не знає. Потрібно всіма способами привернути увагу потенційного покупця, який в майбутньому може стати вашим клієнтом.

Робота offline

Реклама вашого бізнесу може бути не тільки в інтернеті. Інші джерела комунікації ще ніхто не відміняв. Ваше завдання зробити так, щоб якомога більше людей дізналися про ваш бізнес і про появу вашого інтернет-магазину. Так, розкажіть про свій бізнес якомога більшій кількості людей, дайте оголошення в місцеву газету, можна дати рекламний ролик на радіо або на телебаченні, створіть інтернет-розсилку, роздавайте флаєри в торгових центрах.

Реєстрація вашого ресурсу в пошукових системах

Як показує статистика пошукових систем, близько 70% користувачів заходять на перші 5 веб-сайтів пошукових систем. У свою чергу, опинитися в цій п'ятірці лідерів для вебмайстрів не так вже й легко. Щоб зайняти топові місця, IT-компанії докладають масу зусиль, і над цим працює цілий штат фахівців. Самостійно просунути сайт в топ практично неможливо.

Додавайте свій сайт в каталоги

Така проста дія дасть інтернет-ресурсу додаткову відвідуваність, що позитивно вплине на його просування. Для вузьких тем ідеально підходять місцеві майданчики.

Використовуйте соцмережі

Соціальні мережі та веб-сайт в загальному тандемі дають прекрасні можливості для розвитку бізнесу. У всіх компаніях з просування інтернет-ресурсів є фахівці, які відповідають за просування в соціальних мережах. Це дає прекрасні можливості і активну залученість аудиторії.

Створюйте вірусну рекламу

Вірусна реклама - яскравий представник традиційного маркетингу. Суть полягає у вільному поширенні інформації самими користувачами. Тим самим аудиторію спонукають до активних дій. Вірусна реклама на сьогоднішній день має найтриваліший ефект.

Розмітка

Якщо ви хочете замовити хостинг і зробити сайт, то не забувайте про розмітку. Від її якості буде залежати те, наскільки ваш сайт буде ранжуватися пошуковими системами.

Якщо наведений вище список вас трохи налякав, то краще надати всю цю роботу професіоналам.

Компанія We Can Do Web з радістю візьметься за розробку і створення вашого сайту. З нашими роботами можна ознайомитися на головній сторінці.

Продвижение интернет-магазина