Що таке OpenCart і як його краще використовувати?

21-05-2019

Онлайн-комерція зараз в тренді, але великі продажі неможливі без наявності власного інтернет-магазину. Якщо ви хороший бренд і стежите за своєю репутацією, то однієї лише сторінки в соціальних мережах буде замало. Клієнт повинен бачити вашу повноцінну вітрину, якою і є інтернет-магазин.

Кращим движком для створення інтернет-магазину є OpenCart. На основі цього конструктора можна створити інтернет-магазин під ключ, будь якої складності.

В принципі програма представлена з відкритим кодом і кожен бажаючий може створити свій невеликий інтернет-магазин самостійно, внести свої правки, зробити свою навігацію.

На сьогоднішній день OpenCart вже завантажило понад 50000 користувачів. Створюються як комерційні, так і безкоштовні доповнення. Код підганяється під будь-які потреби, в залежності від того, який саме інтернет-магазин вам потрібен. OpenCart грунтується на MVC, що означає, що код умовно розділяється на Логіку, Базу даних, Шаблон.

Якщо ви новачок інтернет-бізнесу, то OpenCart стане прекрасним стартом для вас. При цьому буде потрібно мінімум вкладень коштів і часу. Існує кілька цілком русифікованих версій OpenCart: MaxyStore, ocStore і brocart. Вони всі засновані на OpenCart і також мають відкритий код.

Варто відзначити, що пошуковики дуже добре приймають сайти, створені на OpenCart.

Якщо ви не хочете ризикувати і морочитися над створенням інтернет-магазину, то пропонуємо звернутися в компанію We Can Do Web. Ми займаємося створенням і просуванням сайтів, інтернет-магазинів та інших продуктів, які допоможуть вивести ваш бізнес на новий рівень.