Що таке лендінг пейдж?

22-07-2019

Клікнувши по рекламі в інтернеті, ми можемо перейти на спеціально розроблену інтернет-сторінку. Ця сторінка містить в собі основну інформацію про особливості вашої діяльності або пропонованого продукту. Завдання творців сторінки - з перших кроків захопити вашу увагу, показати переваги саме цього продукту або послуги і позбавити вас від бажання звернутися до конкурентів. Мотивувати вас зробити покупку або замовити послугу.

Розробка і просування Landing Page

Лендінг - ефективний і перевірений спосіб формувати ліди і збільшувати обсяги продажів. Для цього ставиться мета - отримати телефон або адресу електронної пошти. З цією інформацією згодом вміло працюють маркетологи.

Як це працює?

Одна сторінка лендінгу - це одна пропозиція. Повноцінний сайт, як правило, має цілий спектр послуг або величезний асортимент товарів. Лендінг має одну мету, і все, що знаходиться на сторінці, спрямоване на досягнення саме цієї мети, без відволікань і розпилень на інші сфери. Інструменти лендінгу наступні:

  • Емоційний і яскравий заголовок, який повинен зачепити одразу.
  • У той же час, заголовок повинен передавати суть пропозиції, бути унікальною торговою пропозицією. Для цього ретельно аналізується діяльність конкурентів.
  • Мотивація. Барвисто і дохідливо розповісти про свої переваги по пунктах. Закріпити ці враження значним списком своїх клієнтів, переліком успішно вирішених завдань і заспокоїти гарантіями.
  • Добре працює лід-магніт, якщо є така можливість. У сфері освіти це може бути безкоштовний курс, електронна книга. Або знижки, корисний подарунок, безкоштовна послуга.
  • Пропозиція зареєструватися або залишити інформацію про себе (телефон, e-mail). Для досвідченого маркетолога ця інформація дорівнює продажу.

Реклама в інтернеті

Що робити з готовою сторінкою?

Готову сторінку зі сформованою пропозицією і відмінно виконаними вищепереліченими пунктами слід показати людям. Тобто дати на неї посилання своїй базі передплатників, активно використовувати соцмережі (сьогодні це потужний інформаційно-фінансовий ресурс). Також можна запустити контекстну рекламу.

Компанія WECANDOWEB пропонує послуги в розробці лендінг пейдж, повноцінних сайтів під ключ, інтернет-магазину, сайту-візитки. Ми прагнемо максимально глибоко зануритися в Ваш бізнес. В нашу команду входять професійні програмісти, маркетологи, копірайтери, дизайнери, фахівці CRO, SMM, SEO, PPC. Ми з цікавістю стежимо за останніми новинками в даному контексті. Для більш ефективної роботи регулярно проходимо необхідне навчання в різних областях, набуваємо нових навичок. У своїй роботі ми активно застосовуємо сучасні розробки в області програмування, маркетингу, аналітики.