Що важливо знати при просуванні сайту в пошуковій системі Google в 2019 році?

21-05-2019

Пошукові машини працюють на основі штучного інтелекту і враховують широкий ряд параметрів, які в підсумку вплинуть на ранжирування сайту і обсяг трафіку. На що ж в першу чергу звертає увагу пошукова машина Google в 2019 році?

  1. По-перше сканується і аналізується UI / UX дизайн сайту. Основний алгоритм Rank Brain швидко аналізує позитивні і негативні моменти. Оцінюється якість сторінок.
  2. Ще один алгоритм Гугл Mobile First Index аналізує і розпізнає сторінки без адаптивної верстки, коли відсутні мобільні версії сторінок. Якщо останньої немає, то сайт істотно втрачає позиції і, відповідно, отримує набагато менше трафіку від пошукової системи. Відсутність мобільної версії сайту, Гугл розглядає як істотну недоробку.
  3. Для пошукової системи Гугл важливо дотримуватися довжини контенту на сторінках. Також важливо правильно оформляти матеріали - розбивати статті на підзаголовки, робити списки, складати таблиці, візуальні блоки. Наприклад, в деяких нішах доступно і зрозуміло можна подати інформацію лише за допомогою таблиць. Оптимальна довжина статті, розміщеної на сторінці, повинна бути від 1000 до 3000 символів.
  4. Google особливу увагу приділяє CTR сайту. Показник клікабельності говорить про те, наскільки ваш сайт цікавий користувачам. Якщо на сторінці якісний контент, а показник CTR сайту хороший, то це сигнал для Гугла підняти сайт на кілька позицій вище.
  5. Приділяйте увагу заповненню важливих тегів на сайті. До них відносяться Title і Description в розділі HEAD сайту. Саме добре складений і прописаний Description формує сніппет. Той відрізок статті, який приверне увагу читача на сторінку, коли він побачить, що саме ваша стаття містить потрібний йому матеріал.
  6. На сторінках сайту рекомендується розміщувати відео. Це дозволяє утримати користувача на сторінці набагато довше. Збільшується показник dwell-time.
  7. Гугл визначає, оптимізована сторінка сайту під голосовий пошук чи ні. Можливо, цільова аудиторія голосом вводить потрібний запит.

Всі ці дії вимагають багато часу і зусиль. Це під силу зробити лише досвідченим фахівцям, таким як в компанії We Can Do Web. Замовити послуги просування сайту можна за телефоном, вказаним на головній сторінці або у формі зворотного зв'язку.

Просування сайту в 2019 році