Топ-5 трендів веб-дизайну лендінгів, про які вам слід знати

10-07-2019

Перше, що слід усвідомити спочатку, це те, що тренди постійно змінюються. Тенденції в веб-дизайні - не виняток. Те, що було модно вчора, сьогодні вже не привабливо і не дивно. Таким лендінгом відвідувача не залучиш.

За статистикою, 75% користувачів сайтів зізналися, що про надійність фірми можуть зробити висновки по тому, як виглядає сайт компанії. Будь-яка зміна landing page може вплинути на ефективність бізнесу.

Предлагаем рассмотреть топ-5 трендов в области дизайна веб-страниц, которые в 2019 году помогут повысить эффективность вашего ресурса.

Створення і розкрутка Лендінг Пейдж в Одесі

1. Чіткий заклик до дії.

Якщо у вас на landing page всього одна кнопка і одиничний заклик до дії, то вона повинна завжди знаходитися на очах у користувача, де б вона не перебувала - в шапці або підвалі лендінгу. Таким чином вдасться збільшити конверсії. Як призов використовуйте не більше 5-ти слів. Кнопка повинна контрастно виділятися на загальному тлі.

2. Спрощена навігація по сайту.

З більшою ймовірністю користувач зробить конверсію, якщо веб сторінка буде йому здаватися простою. Як наслідок, простота і чіткість - основа продаючого лендінгу. Тому багато веб-дизайнерів намагаються позбуватися непотрібних опцій і елементів.

3. Використовуйте великі зображення.

Як показує статистика hero image, або велике зображення, покращує користувальницький досвід. Крім того, таким способом збільшиться швидкість завантаження сторінки.

4. Мінімалізм.

Мінімалізм в тренді не тільки в декорі інтер'єру, але і в веб-дизайні. Цьому віянню слідують дизайнери сайтів, де в останні роки переважає мінімалістичний підхід. А ось елегантність і вишуканість ніхто не відміняв - вони в пошані в будь-який час.

5. "Зникаючий контент"

За допомогою JavaScript або CSS створюється на сайті контент, який буде з'являтися або зникати, в залежності від потреб користувача. Тобто можна створити кілька варіантів лендінгу, які будуть показуватися користувачам, яким вони цікаві.