Як безкоштовно рекламувати свій сайт в Google Мій бізнес?

11-12-2019

Існує думка, що реклама - один з найдорожчих способів розкрутити свій бізнес. Однак інтернет, а зокрема сервіси Google, пропонують не тільки платні способи розкрутки бізнесу, але й безкоштовні. Один з таких сервісів - Google Мій бізнес.

Каталог фірм - це просто! Наприклад, потрібно вказати місце розташування вашої компанії або офісу на карті. Те ж саме можна виконати і на гугл картах. Причому не забувайте, що набагато більшою довірою у споживачів користуються компанії з високим рейтингом 4-5 зірок.

Вигода для рекламодавця говорить сама за себе - залучення додаткового потоку клієнтів з пошуку Google і Google Карти, і головне, це безкоштовно.

Якщо користувач вкаже у своєму запиті регіон, а ви вкажете свою локацію на картах Google, то такий запит однозначно буде релевантний запиту. Пошуковик відобразить рекламний блок і однозначно поставить вашу компанію у виграшне положення незалежно від органічної видачі. При цьому ранжування вашого сайту підвищиться.

Сервіс Google Мій бізнес дуже допомагає невеликим або тільки створеним компаніям миттєво потрапити на першу сторінку пошукової видачі. Безкоштовна реклама відображається разом з маркером на карті і рейтингом. Як результат, клієнти частіше клікають на цей блок. Рекламний блок відображає всю інформацію про вашу фірму або компанію: фізичну адресу, опис послуг, графік роботи, номери телефонів і навіть підтягується фото фасаду будівлі, де знаходиться офіс. Клієнт довіряє таким даним, адже бачить практично всю цікаву для нього інформацію.

Не забудьте під час розміщення своєї компанії Google Мій бізнес залишити не тільки контактні дані, але і логотип. Так ваша пропозиція буде краще запам’ятовуватись, ніж пропозиція конкурентів.

Як розмістити свою компанію в Google Мій бізнес?

Бесплатная реклама в Google  Мой бизнес

Все що потрібно, це зареєструватися в сервісі Мій бізнес під своїм вже створеним Google -аккаунтом. Система запропонує заповнити форму, і від повноти відповідей, знову ж, залежить, наскільки ви цим привернете клієнтів, і наскільки дана вами інформація задовольнить його запит.

Наступний етап складається з верифікації. Спеціальний лист з кодом має прийти на вашу пошту протягом 2-6 тижнів.

Після отримання коду можна перейти до заповнення сторінок компанії. Тут також необхідно давати максимально вичерпну інформацію. Напишіть графік роботи, номери телефонів, адреси, і не забудьте підкріпити інформацію кількома фото. Якщо ваш бізнес має філії, то це теж необхідно уточнити для створення відповідної геолокації.

Керувати сторінкою Мій бізнес можуть кілька користувачів - власник, адміністратор, менеджер. Власник і адміністратор мають розширений набір прав, а менеджер може лише відповідати на відгуки клієнтів.

Висновок

Google Мій бізнес - доступний і головне безкоштовний інструмент, який принесе не тільки нових клієнтів, але і буде завжди працювати на вас.

Залиште заявку на нашому сайті, і ми допоможемо швидко і якісно заповнити картку Google Мій бізнес, просунемо в топ-видачі і виділимо вас серед ваших конкурентів.