Як обійти санкції по рекламі в Фейсбуці і Інстаграме на Крим?

28-10-2019

Для того, щоб товари та послуги мали стабільне просування, їм необхідно забезпечити активну рекламу.

До подій, що відбулися 2014 року в Криму, це було можливо і не представляло ніякої складності. Трафики росли і продажі, відповідно, збільшувалися. Однак, після введення відомих санкцій стало проблематично використовувати такі соціальні мережі, як Facebook і, як наслідок, Instagram. Багатьом підприємцям довелося припинити свою діяльність.

Спроби знайти Крим на карті і відзначити його шпилькою, не увінчалися успіхом. Ви отримуєте відповідь: не можна налаштувати таргет для цього місця.

Будь-які хитрощі зі спробою охопити цю область зводилися на нівець. Що ж робити? Невже немає виходу з цієї ситуації?

Вихід є!

Україна - це частина Європи! Тому, коли ви вибираєте в Facebook країну Україну, то автоматично захоплюється локація, в тому числі і Крим. Тепер стає зрозумілим, як діяти далі.

 1. Відзначаємо локацію: вся Україна. Ми бачимо, що територія Криму також входить в зазначену нами локацію.

  Отмечаем локацию вся Украина

 2. Вибираємо позицію "виключити". Тут вписуємо в полі пошуку кожну область України окремо, крім Криму (всього 24 області). Можна писати українською, російською або англійською мовами. Таким чином, виконуємо виключення.

  Відомо, що Facebook дозволяє виключати до 25 точок на карті. У нашому випадку, остання 25-я точка виключення буде Київ, тому що він не входить ні в одну областей України.

  Исключаем все области Украины кроме Крыма

  Исключаем все области Украины кроме Крыма

 3. Тепер видно, що в результаті наших дій ми отримали охоплення 13 тис осіб. Цю кількість користувачів ми можемо відфільтрувати і просегментувати.

  Охват пользователей, который можно отфильтровать и сегментировать

Виконавши прості дії, ми отримали бажаний результат. Пробуйте, експериментуйте, бажаємо удачі!