Як створити ефективний креатив для реклами?

15-01-2020

Існує безліч рекламних форматів, але що робить їх найпримітнішими і змушує працювати?

Креатив!

Зверніть увагу на вуличний рекламний білборд. Коли перехожий дивиться на нього, в його голові відбувається послідовна реакція - увага, інтерес, залучення. За таким же принципом діє і реклама в інтернеті, тільки відволікаючих факторів набагато більше. Клієнт може відволіктися на іншу пропозицію.

Налаштування контекстної реклами в інтернеті

Як створити креатив для реклами, що чіпляє?

Рекламні агентства заробляють величезні гроші на створенні креативів. Створюються спеціальні відділи креативників, які відповідають за даний напрямок. Більшість рекламників при створенні чергової рекламної кампанії спираються на рекламні матеріали матриці Россітера-Персі:

Налаштування контекстної реклами в інтернеті

Як користуватися цією матрицею?

Мотивація може бути негативною або позитивною, в залежності від того, який емоційний заряд підносить ваш продукт для аудиторії.

Залученість може бути висока або низька, в залежності від того, в якій мірі клієнт буде залучатися до вивчення запропонованого продукту.

Креатив створюється на основі того, в який квадрат потрапить ваш продукт. Якщо ви звернули увагу, то мізки і серце під табличкою, показують, на що має бути спрямоване повідомлення вашої ідеї для рекламної кампанії.

Налаштування контекстної реклами в інтернеті

Звідки брати ідеї для креативної рекламної кампанії?

Найскладніше у створенні рекламної кампанії це знайти ідею. Якщо творче натхнення підводить, то фахівці рекомендують пошукати натхнення в трьох напрямках:

  • шоу-бізнес;
  • сучасне мистецтво;
  • політика.

Навіть якщо ви самий обдарований рекламщик від Бога, то в інтернеті необхідно вміти правильно рекламну кампанію, щоб вона працювала максимально ефективно. З цим, як ніхто, впорається команда веб-студії WECANDOWEB.

Хочете розкрутити свій сайт, компанію, інтернет-магазин або послугу? Звертайтеся до нас - ми вас точно здивуємо!