Як вибрати цікаву тему для статті

15-05-2019

Читаючи цікаву статтю, ми не замислюємося, що за кількома абзацами пов'язаних речень стоїть кропітка і уважна праця автора. І справа навіть не в тому, щоб грамотно і складно написати текст. Буває так, що вибір теми для статті стає справжнім завданням. Навіть досвідчені копірайтери і автори текстів нерідко "застряють" на цьому етапі. І це нормально. Не варто панікувати. У цій статті запропоновано кілька ідей, які допоможуть вам бути цікавими і корисними для вашого читача.

Теми для статей в копірайтингу

Мотивація і позитив

Всі ми знаємо, що кількість нещасливих людей на планеті набагато більша, ніж щасливих. Багато хто потребує спеціальної мотивації і схвалення. Вони ніби хочуть від вас почути, що ось уже за цим поворотом обов'язково чекає удача. Або дізнатися історію людини, у якого все вийшло, і він знайшов скарб або виграв мільйон у лотереї. Читачі хочуть переконатися, що Всесвіт добрий і рясний для кожного, а чудеса - це не вигадка оптимістів, а наша реальність. Такі історії залишають у читача післясмак світлої радості і вселяють надію.

Можна трохи "покошмарити"

Людська психіка влаштована таким чином, що краще запам'ятовуються страшні історії - катастрофи, злочини, несприятливі прогнози. Наш фокус уваги вихоплює зі стрічки новин статті саме з такою тематикою. Прочитавши таку статтю, ще довго ми згадуємо і обговорюємо "страшні" теми з оточуючими. Така зацикленість на негативі пов'язана з почуттям самозбереження, вбудованим в кожного з нас природою. Це почуття відповідає за нашу безпеку, тому завжди напоготові і в усьому шукає підступ, навіть тоді, коли наша свідомість нічого не підозрює.

Грайте на цікавості

Всіх нас безмірно тягне до чогось таємничого. Людина за своєю природою допитлива, і все нове незвідане дуже розбурхує уяву. Відкривати секрети, заглядати в темну кімнату за фіранку ... Деякі відверто люблять попліткувати.

Історія прямо як «про мене»

Перш ніж писати історії для людей, познайомтеся зі своєю цільовою аудиторією. Спробуйте вгадати потреби, інтереси і проблеми вашого читача. Найбільше в світі ми любимо самих себе і цікавимося собою. Історії, схожі на мою, з проблемами і переживаннями, як у мене, дуже приємно і цікаво читати.

Чоловіки люблять очима

Насправді, всі люблять очима - і жінки, і чоловіки. Ми любимо дивитися на яскраві і красиві фото: на розкішні яхти і дорогі автомобілі, елітні будинки і затишні інтер'єри, красивих жінок і чоловіків, нерукотворні і екзотичні куточки природи. Ми любимо читати і дивитися на красиве життя. Не скупіться на гарні картинки і фотографії, вони також притягують увагу і допомагають включати візуалізацію у читача.

Будьте відкриті і сприйнятливі до світу, і він сам відкриє вам свої секрети і надихне новими ідеями. Навчіться милуватися, захоплюватися, любити людей. Тоді ваше слово обов'язково відгукнеться інтересом і подивом.

Цікавий контент в SEO