Технології оформлення та розробки дизайну сайту в компанії WECANDOWEB

 

Розробка дизайну сайту починається з посмішки. (Принаймні, у нас - в компанії WECANDOWEB.)

Насправді ж, хороший дизайн сайту - це вудка, на яку вже в перші кілька секунд взаємодії зі сторінкою попадається користувач. Тобто, якщо йому сподобається дизайн, юзабіліті, то можна вважати, що приманка спрацювала. Якщо ні, і тенденція повторюється раз за разом, то краще зробити редизайн сайту, інакше клієнт може піти до конкурента.

Давайте розберемося в цьому більш детально. У нашій компанії фахівці спочатку пропонують замовнику різні варіанти колірної гами, шрифтів, списків, форм та інших плюшок.

Розробка дизайну сайту

Web дизайн сайту: основні функції

  • Залучати цільову аудиторію на створений ресурс.
  • Відповідати бізнес завданням, які перед ним поставлені і відповідати інтересам ЦА.
  • Представляти бізнес компанії на просторах всесвітньої павутини.
  • Підвищувати впізнаваність бренду або компанії.
  • Управляти увагою потенційних або постійних клієнтів.
  • Полегшувати роботу з комунікацією - за допомогою сайту клієнт може набагато простіше і швидше зробити замовлення, покупку, бронювання, пошук необхідної інформації і т.д.

Від чого залежить вартість створення дизайну сайту з нуля в 2019 в студії WECANDOWEB?

Прототип створення дизайну сайту

Щоб попередньо оцінити свої фінансові витрати на створення дизайну або редизайну сайту, дайте відповідь для себе на кілька запитань:

Який тип сайту вам потрібен?

Що ви спочатку хочете створити і для яких цілей? Це може бути інтернет-магазин або звичайний лендінг пейдж. Якщо визначитися з призначенням сайту, то нам буде зрозумілий обсяг робіт, а значить можна назвати більш конкретну ціну створення дизайну сайту.

В якому стилі буде створюватися дизайн сайту?

Не тільки в оформленні інтер'єрів квартир є стилі оформлення, типу бароко, ампір і так далі. У дизайні сайтів теж існують певні стилі, що теж може вплинути на вартість створення дизайну сайту. Стилі мінімалізм, Flat Design, типографіка, класика та інші абсолютно різні за складністю робіт і витратами часу.

Чи потрібен вам адаптивний дизайн?

Чи знадобиться вам адаптація під різні пристрої: планшети, смартфони, десктопи.

Чи хочете ви ексклюзивний дизайн сайту?

Для когось з клієнтів ексклюзивність абсолютно не має ніякого значення. В такому випадку, ми можемо взяти готовий шаблон wordpress і структуру сайту. Це коштує набагато дешевше, і це багатьох замовників влаштовує. Унікальний макет, відповідно, буде побудувати дорожче.

Етапи створення дизайну сайту і порядок дій роботи

Кожна IT-компанія формує свою вартість створення дизайну сайту і свій алгоритм роботи над проектом. Ми працюємо за таким алгоритмом (хоча всі проекти індивідуальні і часто бувають позаштатні ситуації):

Обговорення створення дизайну сайту з замовником

 

  • Розробка прототипу сайту. На першому етапі створення створюється відрисовка блоків, а також відбувається можливе розміщення головних елементів. Макет затверджується або відправляється на доопрацювання. На цьому етапі можна визначитися зі стилем дизайну, кольоровою палітрою.
  • Тепер можна визначитися зі шрифтами і зайнятися розробкою естетичної типографіки - стиль і кегль, накреслення і інтерліньяж. Ці інструменти допоможуть відвідувачу запам'ятати саме ваш ресурс. Розробка веб-дизайну - один з найважливіших етапів роботи, і йому приділяється основна частина роботи. Верстка сайтів здійснюється за допомогою html, JavaScript, C ++ / CLI, PHP та ін.
  • Ви хочете додати трохи графіки, анімації, створити форму зв'язку з клієнтом? Не питання. Ми пропонуємо безліч варіантів взаємодії - спалах, хитання, пульсацію, зрушення, імітацію удару по екрану і багато іншого. Для наших програмістів і дизайнерів немає нічого неможливого. Всілякі іконки, бекграунд, картинки додають ресурсу індивідуальності і привабливості. Такий візуал точно запам'ятається відвідувачеві.
  • Всі design роботи практично завершені і саме час створити адаптивні версії дизайну. Сайт пристосовують до різних розмірів екранів. Візуал буде ідеально читатися на різних видах гаджетів.

 

Вимоги до роботи дизайну сайту

Робота над створенням дизайну сайту
1. Комфорт для користувача.
Оскільки сайт в першу чергу створюється для відвідувачів ресурсу, то в першу чергу саме користувачеві повинно бути зручно їм користуватися. Важливо, щоб структура сайту була простою і лаконічною, інтуїтивно зрозумілою. Ніяких непотрібних фішок в оформленні.
2. Графіка.
Саме графіка робить ресурс таким, що запам'ятовується, і саме за якістю графіки можна визначити професіоналізм дизайнерів і програмістів.
3. Маркетингове просування.
Графічна презентація проекту - один з аспектів роботи над сайтом, але також буде потрібно маркетингове просування в мережі інтернет. Ми не тільки створюємо дизайн web-сайту, але і займаємося подальшим його seo-просуванням в мережі інтернет. Підтримка сайтів на всіх етапах роботи і технічні консультації з усіх питань - це і є ті послуги, які надає компанія WECANDOWEB.

Приклади наших робіт можна подивитися в нашому Портфоліо.

Замовити модний і креативний сайт можна в Одесі, але, якщо ви перебуваєте в іншому місті України або світу, це теж не проблема. Звертайтеся, ми завжди раді новому співробітництву!

Ви готові обговорити Ваш проект?

Давайте обговоримо ваш проект