Створення ексклюзивних сайтів під ключ

Создание эксклюзивных сайтов

Ексклюзивний сайт відрізняється від звичайного тим, що від початку робіт до його розробки і створення підвищена увага. У ексклюзивного сайту ексклюзивно все - від унікального дизайну до фото і відео контенту. За допомогою ексклюзивного сайту вирішується одночасно цілий ряд маркетингових завдань:

 

  • поліпшуються іміджеві показники компанії
  • підвищується довіра від нових і старих клієнтів
  • з'являється можливість розширити перелік інструментів реклами
  • можна виділитися на тлі конкурентів, а значить отримати додаткові переваги

 

Створення ексклюзивного сайту під ключ - це ідеальне рішення для клієнтів, у яких підвищені вимоги до дизайну сайту, його можливостей і віддачі.

Розробка та підтримка ексклюзивного сайту

Ексклюзивні сайти під ключ

Компанія WECANDOWEB кілька років на ринку створення сайтів та інших інтернет-продуктів. Вартість розробки і підтримки сайту формується з декількох показників, які визначають кінцеву ціну створення ексклюзивного сайту.

Припустимо, три приклади сайтів.

Ексклюзивний промо-сайт.

Його часто називають візиткою, тільки в даному випадку він створюється не шаблонними рішеннями, а за індивідуальним прототипуванням. В першу чергу, наголос робиться на дизайн, графіку і засоби мультимедіа. Головним завданням такого сайту є залучення уваги до своєї компанії нових клієнтів, а також з метою утримати старих.

Ексклюзивний інтернет-магазин.

До створення ексклюзивного інтернет-магазину необхідно підходити комплексно. Тут ми застосовуємо дорогі програмні рішення. Дизайн суттєво відрізняється від шаблонного і має безліч додаткового функціоналу: оновлюваний асортимент, актуальні ціни, кошики для відбору товарів, форму оплати та контроль доставки онлайн.

Ексклюзивний корпоративний сайт.

Вважається розкішшю, яку можуть дозволити собі тільки впізнавані компанії і бренди. Унікальний корпоративний сайт має велике значення в розвитку бізнесу, підтримці авторитету і довіри на ринку. Створюється унікальний дизайн, логотип, стиль. Застосовуються самі нестандартні рішення по структурі і графіці. Ведеться велика робота над погодженням із замовником. Такі проекти, хоч і коштують дорого, але грають на ім'я і репутацію своєї компанії.

Скільки коштує ексклюзивний сайт?

Скільки коштує створити сайт

Розробка ексклюзивного сайту передбачає виключно індивідуальний підхід. Ведуться основні і додаткові роботи - аналітика, верстка оригінального контенту, розробка додаткових модулів.

Витрати можуть збільшитися за рахунок застосування новітніх технологій програмування, унікального дизайну, інтеграції систем аналітики і навіть підключення CRM.

Замовити створення ексклюзивного сайту під ключ можна у веб-студії WECANDOWEB. Ми знаходимося в Одесі, але працюємо з замовниками по всьому світу.

Давайте обговоримо ваш проект