Веб аналітика - спрямовані дії підвищення ефективності роботи сайту або мобільного додатку

Налаштування веб аналітики на сайт

Вас не влаштовують відвідування, кількість підписок і конверсії вашого сайту?

Тоді саме час замовити послугу веб-аналітики для сайту або програми!

Веб аналітика сайту – це робота над досягненням цілей замовника. Після зібраної статистики можна отримати відповіді, як залучити більше відвідувачів, що для цього потрібно поліпшити, які проблеми вирішити.

Головною метою проведених робіт є не просто загальне поліпшення сайту, а збільшення прибутку. Дуже часто робота аналітики пов'язана з тісною співпрацею з маркетологами і фахівцями з реклами.

Наявність веб аналітики і лічильників забезпечує логічне просування сайту. Якщо їх не буде або вони працюють неправильно, то просування сайту буде рухатися наосліп, методом проб і помилок, замість того, щоб переглянути існуючий аналіз, зробити правильні висновки і направити розвиток в потрібне русло, вибрати правильну модель KPI.

Системи веб аналітики розміщуються в код сайту, а зробити це самостійно технічно складно. Від правильності розміщення коду, настройки лічильників буде залежати коректний збір даних - дублювання сторінок, повна або часткова втрата даних і так далі. Важливо перевірити, що дані збираються правильно, щоб уникнути неправильних висновків надалі. Після того як статистиці можна довіряти, налаштовується ведення звітності, зрозуміле для клієнта, і розсилка в потрібний час і потрібні відділи замовника. Таким чином, в одному звіті можна побачити всі необхідні дані - інформацію про дії користувача на сайті у вигляді звітів і діаграм.

У роботу з налаштування веб аналітики входить цілий спектр робіт, таких як:

 

 • створення аккаунта Google Analytics, Google Tag Manager, Яндекс Метрика;
 • установка на сайт коду GTM і підключення Google Analytics;
 • перевірка коректності роботи відстеження цільових дій;
 • підключення звітів по демографії і категоріям інтересів;
 • побудова детальних воронок на шляху до конверсії;
 • настройка зв'язку Google Analytics c Google AdWords; Search Console.

 

Далі починається робота з планування та прогнозування. А саме:

 

 • дії, спрямовані на зростання трафіку;
 • дії, спрямовані на зростання конверсій;
 • дослідження і аудит;
 • побудова гіпотез щодо поліпшення ресурсу;
 • тестування на практиці висунутих гіпотез і аналіз отриманих даних.

 

Підходи до веб аналітики, які використовують в компанії WECANDOWEB, є найбільш ефективними для оцінки якості трафіку, контенту, юзабіліті сайту, а також аналізу рентабельності фінансових вкладень.

Веб аналітика - це один з головних інструментів успішного власника інтернет-бізнесу, яким він користується завжди, і на дані яких спирається в першу чергу.

Для того, щоб грамотно вести веб аналітику, необхідно ретельно вивчити всі її функції. Якщо робити це самостійно, то на це може знадобитися багато часу, причому до очікуваних результатів це може не привести. Тому важливо, щоб аналіз проводив фахівець, який розбирається у всіх тонкощах веб аналітики і знає, за яку "ниточку" потягнути.

Налаштування веб аналітики в Гугл

У веб студії WECANDOWEB можна замовити налаштування веб аналітики, а також подальший аналітичний супровід сайту.