Послуги копірайтингу для Вашого сайту

Щодня перед нашими очима проносяться тонни інформації у вигляді текстів, статей, коментарів. Суть і призначення цих текстів різна: реклама, інформаційні тексти, новини. Якщо говорити про маркетинг, то мета написання текстів (копірайтинг) полягає у підвищенні популярності товарів, послуг, діяльності. Це один з кроків, спрямованих на просування компаній в інтернеті.

Копірайтинг - це інвестиція в бізнес

СЕО-тексти - це не прості шаблонні тексти, в яких враховані всі правила синтаксису та пунктуації. Копірайтер повинен володіти певним чуттям та інтуїцією, щоб:

 

  • вникнути і зорієнтуватися в темі;
  • почути переваги і бачення замовника;
  • вловити і передбачити запит і потреби цільової аудиторії сайту.

 

Досвідчений копірайтер легко пише як інформаційні статті, так і статті рекламного змісту, які б мотивували покупця на покупку або користування наданих послуг. У той же час, при написанні будь-якого професійного тексту враховується обсяг статті і використовуються спеціально підібрані ключові слова. Саме правильне використання ключових слів - "ключових слів" - дозволяє потенційному покупцеві потрапляти на ваш сайт.

Написати текст SEO

Грамотний копірайтинг - це інвестиція в ваш бізнес.

Правильні тексти досвідченого копірайтера можуть конструктивно вплинути на багато контекстів вашого бізнесу:

 

  • значно просунути ваш бізнес;
  • вплинути на лояльність і активність цільової аудиторії;
  • збільшити продажі;
  • мотивувати реальних клієнтів до повторних покупок і підвищенню середнього чека.

 

Копірайтер розкриє перед клієнтом всі ваші сильні сторони.

Сенс і зовнішній вигляд тексту завжди спрямований на результат. І, в залежності від того, який зворотний зв'язок ви очікуєте отримати, тексти бувають:

Статті для просування бізнесу в соцмережах. Це звичайні або SEO-тексти з сильними лідамі. Текст повинен виділятися і захоплювати увагу з перших слів.

WeCanDoWeb - створення і просування сайтів

Тексти для розміщення на дошках оголошень. Тексти рекламного змісту про достоїнства і сильні сторони замовника. Про вигоду і унікальність пропонованих послуг. За допомогою безкоштовних оголошень можна працювати в будь-якій сфері бізнесу, завершуючи цілком успішні угоди.

Холодні комерційні пропозиції. Такі тексти повинні бути особливо ємними і привабливими для того, щоб не потрапити в категорію спам. Копірайтер зважує кожне слово і користується ним як інструментом.

Продаючі SEO-тексти. Такий текст повинен містити необхідні ключі. І, в той же час, не втрачати гармонійності, цілісності і смислової структури. Завдання копірайтера не тільки акуратно вписати ключ, а й зуміти перетворити рядового користувача інтернету в користувача сайту, спонукати його зробити покупку або замовити послуги. Для цього потрібно так оптимізувати текст, щоб пошукові системи підвищували рейтинг сайту в пошуковій видачі.

Веб-студія WECANDOWEB надає послуги копірайтингу, як одну з важливих функцій в SEO-просуванні.