Що таке CMS і для чого вона потрібна?

CMS - платформа, завдяки якій можна набирати і регулювати контент сайту. Простіше кажучи, створювати сайт, наповнювати і управляти різними блоками, без знання мови програмування. На професійному сленгу CMS називають "движок сайту».

Наша CMS

Всі системи CMS прийнято розділяти на 4 види: з відкритим кодом, коробкові, самописні і фреймворки. Тепер коротко пройдемо по кожному з видів, щоб зрозуміти, в чому їх відмінності.

 • CMS з відкритим кодом

Простіше кажучи, це означає, що управляти движком може будь-хто. У таких платформах часто з'являються нові доповнення і теми, а також швидко виявляють і викорінюють уразливості. Напевно, це основна причина, чому WordPress став таким популярним движком. Список відомих CMS з відкритим кодом: WordPress, OpenCart, Joomla!, Drupal, Magento, PrestaShop.

 • Коробкові CMS

Це платформа, що має закритий код, і вносити будь-які зміни в цей движок можуть тільки офіційні його розробники. Такі платформи і не хороші і ні погані, просто вихід будь-яких оновлень і доповнень відбувається у них значно рідше. Відомі CMS з коробки: Tilda, Wix, SitePro, Shopify, Squarespace.

 • Самопісний CMS

Ці двигуни, як правило, створюються під конкретний проект. Вони не включають в себе непотрібних функцій або блоків, все строго відповідає поставленим завданням замовника. Але якщо виникне необхідність розширення можливостей, то в цьому випадку доведеться звертатися до розробника движка або шукати фахівця, який буде з нуля розбиратися в коді, а значить буде витрачено час і гроші.

 • Фреймворки

Фреймворк - по суті, набір базових або розширених програмних елементів або інструментів, на основі яких будується продукт. Відомі фреймворки: Laravel, Ruby on Rails, Django. Наша ж CMS побудована на базі YII2.

Принцип її роботи

Для початку, необхідно провести реєстрацію, потім створюється особистий кабінет або ж адмінка. І вже там починається все найцікавіше. У CMS від WCDW вже є набір необхідних блоків, шаблонів, які можна збирати настільки легко, немов це конструктор Лего. Всі шаблони і елементи, включаючи дизайн майбутнього сайту, колір, шрифт, логотип, кнопки, різні зображення, можна регулювати та налаштовувати окремо.

CMS WCDW

Що стосовно функціоналу сайту, після установки CMS на сайті буде необхідний мінімум. Відсутні функції або блоки можна буде додати за допомогою додавання стороннього коду через html.

Контактні форми, спливаючі вікна, jivosite, фільтри - далеко не весь функціонал, який можна «прикрутити» до сайту.

Переваги CMS WCDW:

 • Сайт можливо зробити самому досить швидко
 • Немає необхідності вивчати мову програмування
 • В подальшому розробляти такий сайт буде простіше і дешевше
 • Завжди можна управляти сайтом і його змістом.

Мінуси нашої CMS:

 • Вона не підійде для ємних соціальних проектів і on-line сервісів
 • Інтернет-магазини на такій платформі не реалізуються.

Чому варто задуматися про придбанням CMS від WCDW?

Ви можете самостійно додавати, створювати, керувати будь-якими обраними для наповнення блоками, і все це не вимагає великих тимчасових витрат. Легко і просто керувати сайтом, при цьому можна не знати мову програмування. Можна міняти інформацію на сайті в будь-який зручний час, не прив'язуючись до розробників (як у випадку з іншими варіантами програмних платформ).

Кому підійде наша CMS-система:

 • Салонам краси
 • Тату-салонам
 • Язиковим школам
 • Приватним клініка і медичним центрам
 • Усім бажаючим поліпшити або розвинути свій бізнес вже сьогодні.

Насправді, спектр, в якому можна використовувати нашу систему - величезний. Адже при створенні сайту важливо його налаштувати на конкретні запити Вашого бізнесу, і тоді Ви неодмінно отримаєте бажаний результат!

послуги та CMS

І якщо Вас зацікавила наша CMS-система, ви можете звернутися за вказаним нижче телефоном, де Вам дадуть всю необхідну інформацію по питаннях, що цікавлять: телефон для зв'язку +38 (093) 664-59-77

Давайте обговоримо ваш проект