WeCanDoWeb представила свою CMS-систему: WCDW 1.0.1 для сайтів і лендінгів

22-07-2021

Компанія WeCanDoWeb із задоволенням представляє вашій увазі свої послуги з розробки, дизайну, просування, створення та наповнення сайтів. Ми допоможемо розширити, поліпшити ваш сайт, а, отже, і ваш бізнес. Крім наших основних послуг, ми пропонуємо вам нашу CMS систему WCDW 1.0.1. З нею Ви з легкістю зможете створити сайт, про який давно мріяли, за лічені години. Крім інтернет-магазину.

Чому варто скористатися саме нашою системою? Тому, що вона максимально проста, немов конструктор Лего - ви самі легко додаєте всі необхідні функції для вашого майбутнього сайту, і для цього зовсім не потрібно знати мову програмування.

А для того, щоб ви краще розуміли, чи потрібна вам CMS, в статті нижче ми детально розповімо про те, що це таке і для чого потрібно.

CMS (від англ. Content Management System) - це система управління контентом сайту. На професійному сленгу CMS ще називають «движок сайту». Агентство W3Techs надала дані про те, що на CMS працює більше половини сайтів в інтернеті, наприклад: WordPress, Joomla!, OpenCart і багато інших.

статистика использования cms с сайта w3techs.com

Простіше кажучи, це веб-додаток, завдяки якому ви зможете легко без знання мови програмування створити свій сайт і розширити його.

CMS – system

Зміст:

 1. Як працює CMS-система?
 2. Плюси і мінуси
 3. Види
 4. Як вибрати CMS- систему?

1. Як працює CMS-система?

Незалежно від того, яку систему ви оберете, працювати над сайтом необхідно буде в спеціальному особистому кабінеті під назвою панель управління. Її також називають адмінка або консоль. Що відносно дизайну, у вас є можливість встановити на сайт готовий шаблон і налаштувати всі необхідні елементи прямо в панелі управління CMS: шрифти, кольори, зображення, логотип, кнопки, посилання. Найчастіше CMS підтримують конструктори сторінок, за допомогою яких можна вручну збирати сторінки в візуальному редакторі, схожому з презентаціями, наприклад, PowerPoint або Google. Функціонал сайту після установки містить мінімальний (базовий) набір функцій. Відсутні модулі можна підключити окремо. З системою WCDW 1.0.1 на сайт можна додавати: контактну форму, спливаюче вікно, форму підписки на розсилку, онлайн-чат, jivosite, binotel, зробити сайт багатомовним, можна додати фільтр, який все розіб'є за категоріями від картинок до інформаційних текстів, а також, додати популярний метод оплати або доставки для вашого регіону або країни.

панель управління системи від WCDW

2.Плюси і мінуси CMS

плюси і мінуси системи

Плюси:

 • Можливість створити сайт самому за короткий період часу
 • Розробка сайту буде коштувати дешевше
 • Легке управління вмістом сайту

Мінуси:

 • Необхідно стежити за оновленнями і сумісністю нових версій з доповненнями
 • Неможливість реалізувати повний функціонал
 • Слабкий для нетипових завдань

3.Види

Існують 4 види ЦМС систем:

 • CMS з відкритим кодом (відкритий код означає, що движок може модифікувати будь-який бажаючий. З його допомогою з'являються нові доповнення і теми, що швидко знаходяться і усуваються вразливості. Популярні CMS з відкритим кодом: WordPress, OpenCart, Joomla!, Drupal, Magento, PrestaShop)
 • Коробкові CMS (по суті, це система з закритим кодом, і внести будь-які зміни зможуть лише офіційні розробники)
 • Самописна CMS (ці движки розробляють на замовлення під конкретний проект. Їх функціонал НЕ великий, як у коробкових CMS або CMS з відкритим кодом, але вони максимально відповідають поставленим завданням і не містять зайвих інструментів. Проте, в разі необхідності розширити функціонал або закрити уразливості, доведеться звертатися до розробника движка або шукати фахівця, який буде з нуля розбиратися в коді, а це гроші і час)
 • Фреймворки (це надбудова над мовою програмування; набір бібліотек, за допомогою яких можна зручно створити сайт для будь-яких завдань. Крім сайту, вам ще потрібно розробити панель управління, а це, по суті, ще один сайт створювати, а це гроші і час)

4. Як вибрати CMS?

Все залежить від того, який саме сайт ви плануєте запускати. Нижче додається список популярних в Україні CMS для різних типів сайтів за версією рейтингу BuiltWith:

 • для інтернет-магазину (WordPress + WooCommerce, OpenCart, Joomla!)
 • для бази знань (MediaWiki, Atlassian Confluence, DokuWiki)
 • для тікет-системи (Atlassian Cloud, Intercom, osTicket)
 • для сайту компанії (WCDW 1.0.1, WordPress, Joomla!, Drupal)
 • для лендінгу (WCDW 1.0.1, WordPress, Tilda)
 • для блогу (WCDW 1.0.1, WordPress)

У висновку хочеться сказати, що яку б ви не вибрали систему, наша CMS WCDW 1.0.1 легка, зрозуміла і проста у використанні. Швидкість і зручність самостійного створення вашого сайту - гарантовані.