Інтернет-магазин на Opencart. Що це таке і в чому переваги?

26-08-2021

Opencart вважається найбільш сприятливою платформою для створення інтернет-магазинів або інтернет-вітрин. За допомогою даної CMS можна створювати функціональні інтернет-сайти для онлайн-продажів - від простих проектів до великих торгових майданчиків.

Opencart

Переваги створення інтернет-магазину на OpenCart:

  • Відкритий код (можна розширювати функціонал магазину)
  • Всі створені сайти на даній CMS надійно захищені від взломів
  • Неповторна структура сайту
  • Зручна корзина товарів.

Плюс до всього, створюючи інтернет-магазин на цій платформі, у вас з'являється маса функціональних можливостей, які можливі лише з OpenCart. А саме:

  • SEO-оптимізація

Завдяки вбудованому модулю, який допоможе поліпшити контент під відомі пошукові системи. За допомогою швидкої індексації ваш інтернет-магазин досить швидко зможе з'явитися в топі. Плюс до всього, в будь-який момент Ви можете розширити можливості свого магазину, всього лише налаштувавши його медійну рекламу або застосовуючи інші інструменти інтернет-маркетингу.

SEO-просування

  • Інтеграція з платіжними системами

Варто розуміти, що створюючи інтернет-магазин ви стикаєтеся, в першу чергу, з електронною комерцією. Отже, якщо налаштувати все правильно, то всі питання, пов'язані з валютою, системою оподаткування і бухгалтерії не будуть віднімати у Вас багато часу.

  • Відсутність лімітів на кількість категорій і товарів

В основному, більшість CMS інтернет-магазинів дійсно обмежені в чисельності пропонованих карт товарів, і при розширенні бізнесу доводиться доплачувати або взагалі переходити на інший «движок». А у випадку з Opencart про обмеженість можна забути, оскільки саме у Вашому інтернет-магазині буде рівно стільки карток товарів, скільки Вам потрібно. А зручна каталогізація - як приємний бонус!

  • Можливість безкоштовної звітності

Весь документообіг відбувається за рахунок функціоналу CMS, а тому не потрібні будуть ніякі додаткові модульні завантаження. За необхідності можна завжди скористатися відкритим вихідним кодом і «доопрацювати» движок. Адже тут є можливість резервного копіювання бази даних. Так що ви будете застраховані від будь-яких непередбачених ситуацій.

WeCanDoWeb - індивідуальний підхід до кожного проекту!