Корпоративний сайт: навіщо і кому він необхідний

18-10-2021

Насправді, це набагато більше, ніж просто сайт, яких безліч в сьогоднішньої інтернет-індустрії. Подібний ресурс приносить компанії прибуток. Завдяки такому сайту Ваша компанія підвищує рівень конкурентоспроможності, для неї відкриваються нові перспективи. І якщо у Вашій компанії такий ресурс відсутній, то є ризик залишитися «за бортом» ринкових активностей.

І навіть якщо у вашому бізнесі все добре, хіба у Вас не виникало думки зробити свій бізнес ще краще?

Корпоративний сайт

Тепер докладніше про корпоративні ресурси

Корпоративний web-сайт має масу плюшок для вашої компанії та здатний вивести її на якісно новий рівень. І кілька з цих плюсів ми розберемо трохи пізніше, а поки ми поговоримо про те, що таке корпоративний сайт.

Шляхом проб і помилок :) ми виявили, що даний веб-сайт - це точно не:

  • місце, де домовляються про корпоративи
  • зібрання пунктів дрес-коду для співробітників, що відбилися від рук.

Але ми знайшли коректне визначення, і воно звучить так:

Корпоративний web-сайт - це сайт про компанію, її віртуальне представництво. Тут можна і потрібно говорити про всі достоїнства і переваги компанії, давати Користувачеві вичерпну інформацію про те, що він може тут отримати, скільки за це доведеться заплатити, і як зв'язатися з представником, щоб отримати консультацію і оформити «угоду».

Одним словом, корпоративний сайт - це необхідність кожної сучасної фірми, у якої є мета досягати тільки найкращих результатів.

Ну а якщо є ще сумніви з приводу створення сайту, то нижче будуть наведені причини, чому в 2021 році так необхідний корпоративний сайт:

  • Можливість залучити свою цільову аудиторію

Складова будь-якої успішної справи - це люди, які будуть допомагати в досягненні бажаних результатів. І ця допомога буде виражатися через покупки вашого товару, послуг або підписання договорів про співпрацю!

У цьому ключі ваш сайт буде виступати в якості рекламного майданчика, де ваші клієнти зможуть дізнатися всі важливі дані про Вас і про пропоновані товари, послуги, акції і т.д.

Це ефективний вид реклами, але він дещо своєрідний, оскільки він його не можна порівнювати з рекламою по телевізору або радіо. Тут потенційні покупці самі відвідують ваш сайт, відповідно, більша частина з них знають, що вони шукають. І якщо зовнішній вигляд і інформація на сайті їх задовільнюють і спонукають до партнерства - значить, залишилася справа за малим.

  • Встановлення нових ділових відносин

Кожна компанія не може розвиватися без розширення ділових зв'язків. Нові умови партнерства, розширення асортименту товарів або послуг, вигідні пропозиції, і не тільки - все це можливості для розширення бізнесу. Плюс до всього, дуже важливий привабливий і сучасний інтерфейс сайту. Отже, якщо сайт створений давно і там довгий час не було ніяких оновлень, пора робити редизайн, після якого зовнішній вигляд Вашого ресурсу буде прямо говорити партнерам про те, що ви - їх квиток у майбутнє.

  • Пошук нових співробітників

Вже зовсім не обов'язково розклеювати всюди оголошення, досить на своєму сайті розмістити необхідне оповіщення про пошук співробітника. Адже грамотно оформлений веб-сервіс може стати чудовим майданчиком для залучення кадрів. Перевага пошуку кандидатів таким шляхом полягає в тому, що шукати роботу буде саме ваша цільова аудиторія, а не будь-хто, що просто йшов повз, і не розуміє специфіку вашого бізнесу.

  • Feedback від клієнтів

Якщо є бажання дізнатися, що конкретно на вашому сайті найбільше подобається користувачам, або які розділи вимагають доопрацювання, то форма зворотного зв'язку - неодмінно виручить Вас. Таким чином, буде налагоджено зв'язок з відвідувачами вашого ресурсу і поліпшений бізнес.

  • Спілкування з діловими партнерами і клієнтами

Завдання кожного корпоративного сайту не тільки в тому, щоб знайти нових клієнтів або партнерів, а й утримати їх. Тобто, якщо говорити простіше, має бути зацікавленість у компанії, сайті і т.д. А для цього необхідна повна інформація, яка воістину зацікавить людей, плюс до всього, непогано було б і продумати про можливість інформаційної розсилки. Ще одна хороша і необхідна опція, яку потрібно впровадити на своєму веб-сервісі - особистий кабінет з індивідуальними розширеними можливостями, технічною підтримкою і додатковими опціями. Важливо показати людям, що ви дбаєте про них!

  • Чим більше інформації, тим менше питань до співробітників компанії

Корпоративний сайт - це місце, де можна показати свою роботу по максимуму. Тут можна написати всю важливу інформацію: фото, текст, блог та інший контент, за допомогою якого можна мінімізувати кількість питань, з якими ваші клієнти, можливо, будуть звертатися до консультантів або фахівцям компанії.

  • Розв’язання різного роду бізнес завдань

Корпоративний сайт допоможе реалізувати безліч різних функцій, які допоможуть клієнту зорієнтуватися і вибрати необхідний товар або послугу.

Наприклад, в більшості корпоративних сайтів присутній калькулятор окупності продукту. З його допомогою можна підрахувати, протягом якого періоду після покупки товару буде отримана бажана або обіцяна вигода від його придбання.

Де замовити створення корпоративного сайту?

Виходячи з вищесказаної інформації, можна зробити висновок, що такий ресурс необхідний на сьогоднішній день, тому що він безпосередньо впливає на успіх вашої справи.

А замовити створення подібного сайту можна в компанії WECANDOWEB, яка займається створенням і просуванням інтернет-ресурсів вже понад 5 років. А значить, ми зможемо дати всю необхідну інформацію та консультації з питань, що цікавлять, пов'язаних з корпоративними сайтами і не тільки. Що стосовно ціни за подібний сайт - вона індивідуальна, оскільки багато що залежить від рівня складності функціоналу, особливостей дизайну і ряду інших чинників. Розробка сайту під конкретний бізнес і індивідуальні запити вимагає максимального занурення в нішу, тому єдиної цінової політики немає, все дуже індивідуально.

Найголовніше, звертатися в перевірені фірми за рекомендаціями, за наявним портфоліо робіт на сайті. І тоді бажаний сайт втілиться в життя і буде працювати на Ваш бізнес 24/7.

WECANDOWEB - втілюємо сміливі ідеї в життя!