Основні тренди на YouTube в 2021 році, Лайфхак для Вашого бізнес-каналу - як стати краще

22-07-2021

YouTube - основний майданчик заробітку не тільки для молоді, але й для тих, у кого є свій бізнес. Ролики на просторах YouTube бувають різні, але цілі у всіх різні.

Якщо ж у Вас є свій бізнес аккаунт на цій платформі, а з його допомогою бізнес не йде вгору, Вам допоможуть представлені Лайфхаки.

YouTube

Важливі Лайфхаки 2021

  • Потрібно створити певний формат для каналу

Перш ніж заводити ютюб-канал, потрібно визначити для себе мету. Це важливо, тому що люди, приходячи на цей майданчик, також мають свою мету. Будь-то просто розважальний характер, або ж вони хочуть щось дізнатися і чогось навчитися. Важливо, щоб користувач відразу розумів, для кого призначене дане відео. Перед тим як заводити канал, Вам необхідно вибрати для себе 1-3 мети, які буде нести контент: ток-шоу, челлендж, підкаст, лекції або огляд товарів.

Не потрібно робити основну помилку багатьох початківців бізнес-акаунтів - записувати відео різного формату, довжини і тематики.

Чим частіше на ютюбі виходять ролики на ваш обліковий запис, тим краще.

І ще є дуже важлива рекомендація - уникайте частої зміни ведучого. Якщо буде незмінний ведучий, тоді глядач буде частіше впізнавати Вас і запам'ятає канал серед інших таких же. Прикладом може послужити український канал: «Леви на джипі». У них виходять відео в трьох форматах: підкасти, гумористична гра DZK і огляд доставок їжі.

  • Теми з рекомендацій найкраще підглядати

Найкраще, якомога частіше дивитися відео з розділу «В тренді». Таким чином, можна швидко зрозуміти, що потрібно глядачеві, або у Вас може з'явитися своя ідея, яка тільки поліпшить канал. Ви зрозумієте, що актуально на майданчику, і зберете ідеї для роликів.

Наприклад, сьогодні в тренді відео в форматі Челлендж з їжею: «Пробуємо їжу з усього світу», «Хто з'їсть велику піцу швидше». Але якщо ваша компанія не відноситься ніяким чином до їжі, то просто можна запозичити ідею. У ніші програмування або створення сайтів - зняти ролик «Який краще сайт створити, на чому: WordPress або платна CMS», в ніші дитячих іграшок - «Хто швидше збере конструктор». І так можна експериментувати з будь-галуззю.

  • Повинна бути своя асоціація бренду і людини

Такий тренд більше застосуємо до маркетингу в цілому. Зараз суспільство все менше стало довіряти будь-яким брендам, більше - людям. Кожен канал має мати своє впізнаване обличчя і голос - це важливо. Часом і самі власники бізнесу або члени команди проводять шоу на каналі. Вони з'являються в кадрі, роблять огляди або приміряють на себе образ експерта. Але якщо у Вас немає певних навичок, найкраще знайти професійного ведучого або диктора. Такі вакансії легко знайти на сайтах пошуку роботи. Фахівці цього сегмента отримують в середньому 20 тис. грн на місяць.

  • Чим більше прямих ефірів, тим краще

Трансляції зараз дуже популярні, на них охоче йдуть. І у цього є ряд причин:

  • Згідно з деякими підрахунками, людина дивиться живі трансляції в три рази довше і більш охоче, ніж звичайне довге відео.
  • Чим більше прямих ефірів, тим краще для керівництва YouTube, оскільки це допомагає показувати більше реклами. І часто, сам майданчик буде пропонувати Вам цей тренд.
  • Чим простіше ефір, тим краще.

Навіть якщо Ви організували спонтанний ефір, він все одно повинен бути якісним. Ефір найкраще робити з декількох камер, приготувати хоч невеликий сценарій, і головне, дотримуватися формату каналу, відео.

  • Реклама відео в декількох напрямках

Реклама відео може проходити в двох напрямках: Google Ads та лідери думок.

У першому випадку, реклама відео буде здійснюватися в пошуку або вставлятися перед іншими відео. Вартість одного такого показу від 5 до 27 копійок. Використовуючи рекламу в Google Ads можливий величезний приріст переглядів, але безпосередньо з каналом люди будуть контактувати менше.

У другому випадку, потрібно буде залучати в свою роботу якомога більше блогерів або приходити до них самих. Купуйте у блогерів рекламу, а також робіть подарунки. Ще є варіант придбання розміщення своїх посилань під роликами блогерів. Чим більше говорять про канал, тим більшу впізнаваність отримує бренд.

Також важливо не забувати робити публікацію роликів в усіх соціальних мережах. Оскільки, наприклад, аудиторія Instagram може не знати, що у бренду є YouTube канал.

монтаж відео

  • Динамічний монтаж і нічого зайвого

Уже ролики по 40 хвилин, без зміни плану - не актуальні. Якість відео на YouTube має прирівнюватися до телевізійного. Знімати відео краще в дві або три камери - це як мінімум. Також застосовувати динамічний монтаж, де план змінюється кожні 20 секунд. Важливо, щоб з усього тригодинного ролика було залишено лише 30 хвилин найцікавішого.

  • Використання офлайн-каналів

Сьогодні YouTube-канал зосереджений не тільки на будь-яких колабораціях з блогерами та рекламі в соцмережах. Необхідна ще присутність вашого каналу на офлайнових майданчиках. Так, наприклад, можна заявляти про свій канал на будь-яких живих конференціях, форумах. Або ж вказуйте цю інформацію на власних візитках. Якщо ж Ви виступаєте в ролі ведучого, то було б добре немов мимохіть розповісти про останні ролики на каналі, як про приклад до якоїсь теми, тому що саме так Ви прорекламуєте себе, свою послугу і не тільки ютюб канал, але ще й станете експертом в очах оточуючих.

Всі ці невеликі хитрощі або кроки допоможуть поліпшити якість і впізнаваність каналу, тим самим підвищити попит на свою послугу або будь-який бізнес. Майданчик YouTube не терпить непостійності. А значить, всі перераховані вище кроки потрібно повторювати постійно, але і не забувайте пробувати інші методи. Головне в таких майданчиках - стабільність і частота роликів.