Створення сайту: чому важливо не економити на розробці?

14-09-2021

Часом трапляється так, що клієнти звертаються до нас з проханням виправити ряд помилок на сайті, або ж повністю переробити їх сайт, зроблений не нами. В чому причина? Чому так відбувається? Сьогодні ми в цьому з Вами розберемося.

Створення сайту

  • Ціна і якість - важливі речі.

Ці два показники дуже важливі при розробці та створенні сайту.

Звичайно, для більшості клієнтів при замовленні сайту дуже важлива цінова політика. Але потрібно розуміти, що на ринку розробників є досвідчені фахівці, а є новачки. І навряд чи у новачка і у фахівця з 10-20-річним стажем, який успішно розробив не один сайт і витратив на реалізацію проектів набагато більше часу, буде однакова ціна за послуги. Це очевидно!

Поганий сайт = марність. Чому так?

Розглянемо ситуацію - людина замовила сайт за невелику ціну. Цей сайт зробили, але трафіку немає, а навіть якщо і є відвідувачі, то вони йдуть швидко, так і не скориставшись будь-якими пропозиціями. У чому тут проблема?

А проблема полягає в тому, що сайт - неякісний, і на це впливає декілька чинників, економія на яких категорично неприпустима:

  • Наявність помилок в коді. Наявність неправильних стовпців, непрацюючих модулів і кривих картинок - це тільки мала частина можливих неприємностей, з якими можна зіткнутися
  • Обмежений функціонал сайту. В процесі роботи може знадобитися нове сортування товарів або ще щось, а доопрацювати якісь фішки неможливо через неякісно написаний код
  • Звичайний, непривабливий дизайн самого ресурсу. Адже люди реагують на сайт, в першу чергу, візуально. Зустрічають, як то кажуть, «по одягу ...»
  • Неможливо коригувати зовнішній вигляд сайту. Здавалося б, поміняти слайд або картинку - завдання з простих, але не кожен погано написаний ресурс з нею впорається
  • Неможливо SEO-просування. На жаль, буває і так. Але далеко не кожна компанія візьметься виправляти помилки зробленого раніше сайту
  • Неправильне відображення в браузерах
  • Помилки при перегляді сайту на мобільних носіях (сайт не адаптований).

Тому, щоб не створювати проблем ні собі, ні іншим, краще відразу ж робити сайт у професіоналів і не шкодувати грошей на нього, щоб потім Вам не довелося шукати того, хто готовий виправити чужі помилки.

Перед тим як замовляти сайт, найкраще продумати все до дрібниць, і тоді розроблений ресурс буде приносити Вам дохід і радість від користування ним довгі роки.

Ну а якщо Ви в пошуку фахівців, які вміють створювати якісні сайти, тоді компанія WECANDOWEB до Ваших послуг. До слова, крім розробки і створення сайту, ми займаємося його наповненням, доопрацюванням, просуванням і супроводом.

WECANDOWEB - перетворюємо Ваші мрії в реальність!