WeCanDoWeb - компанія, яка зможе зробити ваш бізнес краще

19-08-2021

IT індустрія не стоїть на місці. Техніка і технології розвиваються з кожним днем все більше. Відповідно, виникає питання у бізнесменів, як же вести свій бізнес так, щоб він був затребуваним і сучасним. Відповідь проста: створювати і просувати сайт - корпоративний, інтернет-магазин або сайт-візитку на різних майданчиках, дотримуючись деяких правил. І тут потрібна допомога фахівців, які допоможуть грамотно скласти структуру сайту, розроблять макети. І це стане стартовим майданчиком для створення сайту і його просування в подальшому.

WeCanDoWeb послуги

Ми маємо багаторічний досвід на ринку маркетингу. За плечима десятки проектів різної складності.

Сьогодні ми пропонуємо Вашій увазі послуги за наступними напрямками:

  • Створення сайту на основі CMS від WCDW

На нашій платформі можна створити сайт самостійно, просто додаючи ті чи інші блоки, і при цьому зовсім не обов'язково знати мову програмування.

Платформа WCDW дозволяє створити сайт на свій смак. Тут є вже готові шаблони, які збираються просто, як конструктор. Можна додавати картинки, робити майбутній сайт багатомовним, можна додати якийсь відсутній функціонал шляхом написання стороннього коду через HTML.

  • Створення Landing Page

Лендінг сторінки особливо необхідні для бізнесу, адже вони заточені на кінцеву мету: підписку, покупку товару або послуги, записи на прийом і т.д. А головне, завдяки барвистому дизайну і дійсно мотивуючому тексту можна поліпшити продажі, конверсії і не тільки. Все залежить від кінцевої мети Вашого бізнесу.

  • Створення інтернет-магазину

Інтернет-магазин - прекрасна можливість розширити бізнес і збільшити доходи. Адже за он-лайн магазин не потрібно платити оренду, хіба що, за хостинг. Насправді, від такого ресурсу маса переваг: бізнес працює цілодобово, немає прив'язки до конкретного міста або країни, можливість розміщувати велику кількість товарів - простіше кажучи, практично немає обмежень.

  • Сайт візитка

Такий сайт має вигляд візитки, він допомагає швидко заявити про себе, свої послуги або продукти із зазначенням контактів і т.д. Така послуга хороша для тих, хто тільки почав свій шлях в бізнесі або зайнявся новим її оприлюдненням. Адже з його допомогою можна швидко наростити клієнтів або розширити свою аудиторію.

Сайт візитка

  • Збір семантичного ядра

Що це?

Якщо простіше, це відправна точка перед створенням сайту для Вашого бізнесу. Збір семантичного ядра - це збір ключових слів та фраз за запитами в пошукових системах. А це все ключові слова, які мають якесь відношення до заданого напрямку бізнесу. Після збору семантики і починається робота над сайтом, так як ключові слова формують якусь структуру для майбутнього сайту.

Новинками в нашій CMS є:

  • розсилка акцій і пропозицій через телеграм-канал прямо з сайту. Це зручно, тому що розсилка не займає багато часу, можна робити розсилку для конкретних груп осіб, або ж вибрати всіх абонентів у вашій базі
  • створення брифів-опитувальників прямо з сайту. Простіше кажучи, можна створювати анкети, опитувальники, завдання - все це допоможе виявити цілі і потреби Вашої аудиторії, дізнатися думки, зібрати потрібну інформацію. Тим самим, зробити бізнес краще і більш цілеспрямованим. Адже кінцева мета будь-якого бізнесу - отримання прибутку, шляхом задоволення потреб цільової аудиторії.

Зрозуміло, компанія WeCanDoWeb не стоїть на місці і розвивається щодня, а це значить, що з кожним разом на ринку IT-маркетингу буде з'являтися все більше продуктів або послуг, які допомагають поліпшити Ваш бізнес. І якщо якісь послуги Вас зацікавили, сміливо звертайтеся за телефоном, вказаним в шапці сайту.