Агро Ритм - лідер з виробництва та продажу зерна в Україні

25-06-2021 agroritm.co.ua

Компанія Агро Ритм - науково-виробниче підприємство по розробці, вирощуванню і подальшому продажу гібридів і сільськогосподарських культур. Компанія вже займає лідируючі позиції на ринку України, а також виходить на ринок імпорту в інші країни.

Завдання для WECANDOWEB

Основною метою було презентувати аграрний бізнес на вищому рівні, так як Агро Ритм починає співпрацювати з європейськими компаніями. Необхідно було на кожній сторінці сайту показати, що українці дійсно люблять свою землю і вміють з нею працювати. А ми вміємо створювати зручні та стильні сайти. Отже, приступаємо до реалізації проекту.

Реалізація проекту

Для чистоти результату почалася робота над контентом, так як компанія працює одразу в декількох сферах - виробництво, вирощування, продаж сільгосп культур. Під всі ці послуги потрібно було підготувати семантичне ядро. За роботу взялася одразу вся команда WECANDOWEB - програмісти працювали з кодом сайту, верстальники відпрацьовували дизайн, сеошникі збирали ядро, копірайтери писали тексти. Завдяки злагодженій командній роботі, ми встигли здати проект в обумовлені терміни. Адже замовник робив акцент на тому, що аграрний бізнес має сезонність, і необхідно було встигнути здати проект до початку посівної.