AllUkraine це довідник - каталог компаній України

25-06-2021 allukraine.net

AllUkraine - це довідник-каталог організацій України. Реєстрація в ньому - це вигідна і ефективна пропозиція для кожного українського підприємця, тому що про вашу діяльність дізнається багато людей. На сторінках нашого каталогу ви можете знайти нових партнерів і клієнтів, здійснювати рекламу своєї діяльності.

Завдання для WECANDOWEB

Основний напрямок нашої роботи - це створення працюючого сайту-каталогу компаній України і його супровід.

  • Спроектувати структуру каталогу і підкаталогу організацій.
  • Розробити зрозумілий і наочний каталог для того, щоб клієнт міг не тільки легко зареєструватися і розмістити свою інформацію, але також знайти необхідних партнерів і потенційних клієнтів.
  • Створити механізм реклами на сайті.

Реалізація проекту

Розроблено структуру каталогу.

На його сторінках розмістили інформацію з обмеженим доступом 10000 компаній. Інформацію про компанії, послуги і рекламу систематизовано і представлено у вигляді блоків для легкої і зручної навігації.

На сайті AllUkraine досить просто знайти потрібну інформацію або контакт. Нашим каталогом можна користуватися як настільною книгою.

Для сайту створена адаптивна версія, завдяки якій можна відкрити каталог в будь-який момент, з будь-якого пристрою, і знайти потрібний контакт. База постійно поповнюється новими партнерами, що робить наш довідник корисним і зручним.