Альянс-КМ - промислові маркиратори за доступною ціною

21-07-2021 alyans-km.com.ua

Альянс-КМ - це українська компанія, яка є офіційним дистриб'ютором Videojet Technologies Inc - поставка промислових маркувальників для виробництва будь-якого рівня. Крім того, компанія Альянс-КМ надає послуги з ремонту та обслуговування каплеструйных принтерів і інших маркувальників виробництва.

Завдання для WECANDOWEB

  • Модернізувати механізм роботи існуючого сайту.
  • Донести складну технічну інформацію про пропоноване обладнання і послуги до покупця в доступній формі.
  • Дати можливість будь-якому клієнту переконатися в надійності і всіх перевагах як компанії Альянс-КМ, так і обладнання.
  • Бути в курсі всіх новинок на ринку в цій галузі і своєчасно сповіщати про це покупців.

Реалізація проекту

Створений сайт працює просто і зрозуміло. Навіть простий користувач ПК може легко ознайомитися і розібратися з усією інформацією.

Ми організували розділи, в яких детально і доступно пояснили суть роботи кожного типу обладнання, його переваги, та рекомендації щодо використання. Кожен розділ рясніє реальними фотографіями, для того, щоб покупець міг розглянути бажану модель.

Крім того, створили повний і детальний перелік витратних матеріалів. Була проведена ретельна робота по класифікації та організації даних, завдяки якій можна легко і швидко отримати інформацію, визначитися з вибором.

Виконуючи поставлене завдання, ми використовували свій досвід в створенні і просуванні сайтів, застосували сучасні технології SEO-оптимізації.