Галерея Art-Diamonds - ми даруємо щастя!

Галерея Art-Diamonds-віртуальна галерея, де можна купити картини українських художників. Покупцям пропонують картини в техніці живопис, акварель, графіка. В галереї можна купити готові картини або за замовленням.

Завдання для WECANDOWEB

До нас звернулися творчі особистості, і тому до проекту потрібно було підійти з особливо творчим настроєм. До обговорення нового проекту підключилася вся команда, особливо хвилювалися наші дизайнери, так як їм дуже хотілося вразити художників. Отже, завдання - створити цікавий творчий сайт, який буде не просто інтернет-магазином або сайтом-візиткою, а справжньою віртуальною галереєю.

Реалізація проекту

Реалізація почалася зі складного обговорення прототипування проекту. Ідеї з'являлися, і в той же час здавалися не зовсім придатними для даного роду проекту. Хотілося більше творчості, і, як нам здається, у нас все вийшло! Наші дизайнери попрацювали на славу. Нам вдалося розробити чітку структуру, зробити необхідні розділи, щоб не навантажувати відвідувача різною інформацією, адже вони приходять сюди за творчістю. Спрощений інтерфейс дозволяє легко знаходити потрібну інформацію. У формі зворотнього зв'язку можна швидко зв'язатися з представниками галереї Art-Diamonds.

А вы готовы обсудить свой проект?