Інтернет-магазин побутової техніки BOSCH в Одесі

Інтернет-магазин побутової техніки BOSCH в Одесі є офіційним дилером в Україні відомої німецької компанії BOSCH. Українці все частіше вважають за краще воістину якісну і надійну техніку, і потрібно їм надати таку можливість. В інтернет-магазині вся техніка сертифікована і за кращими цінами від виробника.

Завдання для WECANDOWEB

Так як українці не дуже довіряють різним інтернет-магазинам, то робота має бути складна. В першу чергу, потрібно зробити акцент на тому, що представлена на сайті техніка, дійсно оригінальна, а з огляду на те, що магазин працює безпосередньо з виробником, то і ціни на порядок нижчі. Роботи було багато і для програмістів, і для сеошників, і для дизайнерів.

Реалізація проекту

Клієнт висловив побажання, щоб сайт був не складної текстури, без використання різних анімаційних ефектів. Це означало, що дизайнер повинен створити сайт виключно в строгому німецькому діловому стилі. Треба було заповнити безліч карток товарів, так як асортимент товару досить широкий. Більшість клієнтів здійснюють замовлення з мобільних пристроїв, отже потрібно створювати адаптивні версії.

Вирішили на головній сторінці встановити блок JavaScript, де будуть наочно продемонстровані кращі якості німецької побутової техніки, а також новинки. Під ним розміщений блок з рекомендованими товарами і новими надходженнями. Таким чином, клієнти інтернет-магазину завжди в курсі нових надходжень. Якщо з'являються знижки на побутову техніку, то клієнти магазину теж про це знають.

Сайт вийшов саме таким, як його бачив клієнт. Завантаження відбувається швидко, навігація зручна, зробити замовлення просто. Це саме те, чого ми домагалися.

А вы готовы обсудить свой проект?