BOSCH-SIEMENS маркет - інтернет-магазин побутової техніки кращих виробників

Магазин BOSCH-SIEMENS маркет це офіційний дилер кращих виробників побутової техніки. Інтернет-магазин представляє свої послуги незалежно від територіального місцезнаходження. Перевага магазину BOSCH-SIEMENS маркет не тільки у високій якості пропонованого асортименту, але і в простоті замовлення, надійності доставки.

Завдання для WECANDOWEB

Необхідно було зробити сайт зручним для покупок і простим для управління адмін-центром сайту.

Налаштувати рекламу Google.

Реалізація проекту

Були впроваджені необхідні модулі, як для спрощення взаємодії відвідувачів сайту, так і для полегшення роботи менеджерів в адмінцентрі.

Каталог товарів складається лише з наявних моделей. Простота і наочність сторінки дозволяє легко отримати інформацію про товар, що зацікавив користувача.

Сайт інтернет-магазину розроблений і вдосконалений так, щоб покупець міг заощадити час і сили на процесі вибору і покупки товару.

Каталог товару оформлений, з одного боку - докладно і детально, з іншого боку - наочно і просто. Розміщені на сайті статті інформують про новинки та переваги обраних товарів.

Будь-яка одиниця товару, яка розміщена в каталозі, доповнюється детальним описом технічних характеристик, якісним фото.

Зайшовши на сторінку сайту, легко зробити замовлення і оплату.

Правильна реклама та робота з просування сайту сприяють збільшенню прибутку клієнта. Число людей, які зайшли на сторінку і зробили замовлення, з кожним днем стає більше.

А вы готовы обсудить свой проект?