Побутова техніка Bosch Siemens Neff в Україні. Мережа фірмових магазинів

Інтернет-магазин спеціалізується на продажу побутової техніки Bosch і Siemens в Україні. Ми є партнером офіційного імпортера побутової техніки на території України ТОВ "БСХ Побутова Техніка". Для нас важливо "тримати марку", адже такий надійний бренд вимагає особливого ставлення.

Завдання для WECANDOWEB

"Тримати марку" для фахівців студії WECANDOWEB означає ідеально зробити свою роботу. Завдання не просте, але здійсненне. Ми із задоволенням взялися за роботу.

Реалізація проекту

Попередня версія сайту морально застаріла і нам необхідно було шукати нові рішення. Тому, в першу чергу, взялися за розробку дизайну і прототипування. Так як всі бренди німецькі, а німці у нас асоціюються з простотою в деталях, то вирішили бити на простоту і легкість сприйняття.

Головними героями сайту є найнадійніша в світі побутова техніка! Тому сайт теж повинен вселяти довіру. Клієнт побажав, щоб головний акцент був на тому, що саме в цьому інтернет-магазині працюють кращі фахівці. При необхідності, можна завжди отримати консультацію, а на товар даються додаткові гарантії не тільки від самого виробника, але і від магазину.

Всю цю інформацію потрібно було розмістити на сайті! Ще заповнити картки товарів, адаптувати під мобільні версії і багато іншого. Роботи багато, але ми впоралися.

Тепер тисячі покупців можуть придбати надійну німецьку побутову техніку в інтернет-магазині побутової техніки Bosch Siemens Neff в Україні.

А вы готовы обсудить свой проект?