bs-market - інтернет-магазин якісної німецької побутової техніки в Україні

28-07-2021 bs-market.com.ua

bs-market - це інтернет-магазин побутової техніки німецьких брендів Bosch і Siemens. На сайті представлений великий асортимент побутових пристроїв, які можна представити, при необхідності, по всій території України.

Завдання для WECANDOWEB

Завдання було досить непростим - створити не звичайний сайт з німецькою технікою, а цікавий інтернет-ресурс, з продуманим SEO і легким меню, після відвідин якого, у потенційного покупця не залишалося б сумнівів, що це якісна і надійна техніка з гарантією на довгі роки.

Простіше кажучи, дизайн сайту був розрахований на графіку і якісне текстове наповнення.

Сайт донині постійно наповнюється SEO-контентом, що веде до швидкого просування. На додаток до SEO, звичайно ж, використовується реклама магазину в Google Ads.

Реалізація проекту

Робота над проектом була розпочата з продумування дизайну сайту, його простого меню, щоб користувачам було легко знайти необхідний розділ або цілу категорію товарів, вибрати відповідну техніку і в один клік оплатити замовлення.

Далі проводилися роботи з адаптації сайту під різні пристрої, тестування юзабіліті.

На сьогоднішній день з компанією ми працюємо на постійній основі. Надаємо підтримку інтернет-магазину в різних напрямках його просування та розвитку.