Буфет-Столовая - сучасна мережа ресторанів самообслуговування, що активно розвивається

24-06-2021 stolovaya.com.ua

Буфет-Столовая - мережа ресторанів самообслуговування в Одесі концепції Fast & Good з різними напрямками подібного формату. Унікальність закладів полягає в тому, що в них змішалися інтер'єр ресторану і великий фуд-корт. Сайт повинен бути таким же унікальним, як і кожен заклад мережі Буфет-Їдальня.

Завдання для WECANDOWEB

Передбачалося на корпоративному сайті розмістити безліч цікавих розділів - новини компанії, інформацію про кожен заклад, меню, заходи і акції.

Завдання не з простих, адже клієнтами Буфет-Столовой в більшості є молоді активні люди, а значить і інтернет-ресурс повинен бути таким же привабливим.

Реалізація проекту

Ми успішно впоралися з поставленим завданням. Розмістили на сайті багато контенту, як текстового, так і графічного, який відмінно гармонує, але не перевантажує сайт.

Навігація по сайту проста і інтуїтивно зрозуміла кожному користувачеві. Головне меню ми розмістили у верхній шапці. З нього можна легко перейти в будь-який розділ. Наприклад, ознайомитися з меню можна у відповідному розділі.

В цілому, сайт вийшов стильний і невибагливий. Він повністю передає атмосферу закладів Буфет-Столовая. Тут можна легко знайти всю потрібну інформацію, а ознайомившись з меню на сайті, відвідувач вирушає безпосередньо в заклад. Хоча саме така мета при замовленні сайту не ставилася, а значить наша робота перевершила всі очікування.

Співпраця з компанією WECANDOWEB залучає нових відвідувачів і збільшує ефективність бізнесу.