Побутові кондиціонери, які не ламаються Comfort Industry

Побутові кондиціонери для дому та офісу! Інтернет-магазин «Comfort Industry» спеціалізується на продажу кондиціонерів на території України. Можна придбати кондиціонер, перебуваючи в будь-якому місті України. Наші кондиціонери не ламаються!

Завдання для WECANDOWEB

Так як це все-таки інтернет-магазин, то перед нами стояло завдання створити на сайті зручний пошук, приємний інтерфейс, швидку навігацію. Відвідувачеві має бути зручно і легко користуватися сайтом і ще легше зробити замовлення.

Реалізація проекту

В першу чергу, ми вирішили проаналізувати нішу, так як конкуренція велика. Нам просто необхідно було опинитися попереду конкурентів!

Для цього проекту ми виділили кілька аспектів на які робився головний акцент:

  • створили індивідуальний дизайн;
  • зробили адаптивну верстку;
  • розмістили особистий кабінет;
  • встановили гнучку систему пошуку та фільтрації товарів.

Сайт має сучасний і зручний інтерфейс. Сеошники взялися за просування сайту в пошукових системах. Проведена внутрішня оптимізація, визначені посадкові сторінки під пошукові запити, ssm-щик активно набирає користувачів в соціальних мережах.

На сьогоднішній день сайт ранжується більш ніж по 400 ключовим запитам.

Ми і донині співпрацюємо і відстежуємо конверсійні показники. Для деяких сторінок створюємо лендінги, щоб певний продукт швидше доходив до свого кінцевого споживача.

А вы готовы обсудить свой проект?