ДОСТАВКА ЗБІРНИХ ВАНТАЖІВ З КИТАЮ В УКРАЇНУ

Транспортно-логістична компанія CTL присутня на ринку перевезень з Китаю з 2007 року. Зарекомендувала себе надійним, стабільним партнером для своїх численних клієнтів. Надання послуг будь-якому замовнику відбувається на високому рівні.

Завдання для WECANDOWEB

Створити корпоративний сайт з нуля і під ключ. За бажанням клієнта інтерфейс повинен бути простим і зрозумілим. Нічого зайвого, тобто все по суті і по справі. Ми прийняли виклик!

Реалізація проекту

В першу чергу, ми почали робити аналіз ніші. Нам необхідно було подивитися, що пропонують інші логістичні компанії. Прийшли до висновку, що сайт повинен бути максимально простим і зручним для користувачів.

Створили індивідуальний дизайн, такий, щоб з першого погляду було зрозуміло, чим саме займається компанія. Корпоративний сайт має зручний інтерфейс, знаходиться в органічному пошуку.

По Seo також довелося провести ряд робіт, адже сайт прийшов до нас з нуля. Відповідно, потрібно було зібрати семантичне ядро, оптимізувати сайт під ключові запити, напрацювати якісний посилальний профіль. Нам необхідно було створити потік трафіку на сайт.

На сьогоднішній день сайт ранжується більш ніж по 350 запитам.

Клієнт задоволений, а ми задоволені, що клієнт задоволений!

А вы готовы обсудить свой проект?