Меблевий салон Дітріх

Меблевий салон Дітріх в Криму відкрив свої двері для покупців більше 10 років тому. Для Криму це стало справжньою подією, так як купити дійсно якісні меблі було просто ніде. Салон Дітріх відкрив для кримчан двері в світ надійних, функціональних, безпечних німецьких меблів. Салон розрахований на особливу аудиторію успішних людей.

Завдання для WECANDOWEB

Отже, перед нами стояло завдання максимально презентабельно представити інформацію про якість німецьких меблів, розповісти потенційним покупцям про її переваги, і, звичайно ж, переконати, що меблі з Німеччини від оригінального виробника, а не кустарного виробництва з Дерябіно.

Реалізація проекту

Представники Салону Дітріх забезпечили нас повним комплектом необхідних матеріалів для створення контенту.

Ми зайнялися розробкою дизайну і версткою, якої займалися одночасно двоє верстальників. Часу було не більше місяця, так як потрібно було терміново виходити на ринок.

Працювали в авральному режимі. Темні тони дизайну сайту дозволили нам підкреслити ексклюзивність продукції німецьких брендів і їх преміальний статус. Також ми пропрацювали адаптивні версії не тільки для робочого столу, але і для смартфонів.

Підсумком нашої роботи став повністю адаптивний сайт з продажу меблів з Німеччини, реалізований на популярній платформі WordPress.

У структуру сайту ми заклали окремі посадкові сторінки, куди будуть направлятися цільові відвідувачі в залежності від пошукового запиту.

На завершальному етапі ми завжди проводимо тестування, яке показує коректне відображення сторінок сайту у всіх браузерах, на різних мобільних девайсах, час завантаження, ідеальне функціонування форми зворотного зв'язку.

Сайт повністю готовий до запуску рекламної компанії.

А вы готовы обсудить свой проект?