Б/У ШИНИ НА ЛЕГКОВІ ТА ВАНТАЖНІ АВТОМОБІЛІ З ЄВРОПИ

Якщо ви вирішили правильно заощадити на покупці б/у гуми, то Ви звернулися за потрібною адресою! У нас представлений широкий асортимент шин різних виробників для будь-якого автомобіля.

Завдання для WECANDOWEB

Для нас завдання було непростим, тому що продавати свідомо б/у товар досить складно. Необхідно було вивчити конкурентів, щоб зрозуміти, за якими запитами ранжуються вони. Виявилося, що ніша досить конкурентна і за місця в топі ще доведеться поборотися.

Реалізація проекту

Щоб взятися за реалізацію проекту, нам довелося глибоко зануритися в специфіку автобізнесу і, безпосередньо, продаж шин. Згідно з побажаннями замовника, ми склали прототип сайту і на цій базі склали подальшу його структуру.

Розробили унікальний дизайн, зробили верстку сайту, розробили адміністративний інтерфейс сайту для управління всіма категоріями, інтегрували сайт з платіжними системами і службами доставки.

Інтернет-магазин отримав робочий інструмент для здійснення продажу шин. Також компанія здійснює ряд додаткових послуг, і це слід також вказати на сайті. І, звичайно ж, необхідно було оповістити відвідувачів сайту і потенційних клієнтів про бренди, з якими працює Єврошина, це істотно піднімає рівень довіри до компанії.

Прекрасним рішенням було встановити на сайті Google карти, щоб, у разі необхідності, клієнт зміг легко знайти автоцентри.

А вы готовы обсудить свой проект?