ДЕЛЬФІН-АВТО - терміновий евакуатор авто

28-07-2021 evakuator.od.ua

Компанія ДЕЛЬФИН-АВТО надає свої послуги з евакуації машин в разі непередбачених ситуацій на дорозі. Працює компанія по Україні і в Європі. Плюс до всього, є послуга з вивезення авто з США, з Євротерміналу і Рибпорту по Одесі.

Завдання для WECANDOWEB

Сайт вирішено було зробити максимально простим - Лендінг-сторінка з простою графікою і навігацією. Додатково були підключені послуги опреатора Binotel для оперативного зв'язку з потенційним клієнтом. Не менш важливим було підготувати сайт до реклами, щоб активно показуватися на перших сторінках пошукової системи Google.

Реалізація проекту

Робота над проектом починалася з обмірковування структури сайту, його дизайну, який би викликав довіру у відвідувачів, максимально простої навігації, завдяки якій можна знайти необхідну інформацію. Плюс до всього, сайт адаптований під різні пристрої і, звичайно ж, розроблялася стратегія просування по SEO і в Google Ads.

На сьогоднішній день співпраця з компанією ДЕЛЬФИН-АВТО триває. Тобто, ми не просто створили сайт, але і займаємося його просуванням в SEO та рекламі.