Landing Page під парасольку зворотного складання Unbrella від інтернет-магазину Fidgetshop

Зонт - дуже потрібна річ під час дощу. Але, багато хто погодиться, що непідтверджені прогнози синоптиків про опади, навпаки, роблять взяту з дому парасольку непотрібною річчю. Мокра парасолька також незручна. Особливо, якщо Ви зайшли в магазин, громадський транспорт, сіли в автомобіль. UNBRELLA - зонт навпаки! Цікаво? Тоді читайте далі!

Завдання для WECANDOWEB

Нам потрібно створити лендінг пейдж під продаж парасольок UNBRELLA. Товар не тільки потрібний, але й оригінальний. Нам і самим цікаво створювати лендінги під цікаві товари. В одній сторінці необхідно врахувати всі переваги парасольки-навпаки і, звичайно ж, представити покупцям такий лендінг, щоб вони, не замислюючись, зробили покупку!

Реалізація проекту

В першу чергу, ми взялися за розробку прототипу і підбір ключових фраз, за якими будемо просувати парасольку зворотного складання. Так як товар ще не знайомий широкій масі людей, то в першу чергу ми вирішили показати, як працює парасолька зворотного складання. Показали колірну гамму парасольок, щоб покупець міг бачити різноманітність кольорів.

Також ми розповіли про переваги товару, схему складання парасольок. Розмістили блок, де описуються особливості саме цього товару. І, звичайно ж, підкріпили всю інформацію цікавим відео, щоб покупці змогли наочно побачити парасольку в роботі.

Підключили рекламну кампанію.

Отже, лендінг готовий! Клієнт задоволений і готовий випустити товар у продаж!

А вы готовы обсудить свой проект?