Foodfabrika - виробництво готової їжі

28-07-2021 foodfabrika.com.ua

Фуд фабрика - виробництво готової їжі від мережі ресторанів самообслуговування CityBUFFET в Одесі. Це сучасні технології, найякісніше обладнання, контроль всіх санітарних норм.

Food Fabrika створена для того, щоб забезпечити Відвідувачів найсмачнішими і найсвіжішими продуктами з доставкою по Одесі і всій Україні.

Сайт компанії повинен бути яскравим, незвичайним, красивим і легким, щоб тут хотілося замовляти їжу знову і знову.

Завдання для WECANDOWEB

Сайт повинен пропонувати меню, містити каталоги і продукцію, давати вичерпну інформацію про страви.

Завдання було досить нелегким, але ми впоралися, і тепер на сайті можна побачити зручне меню, просту навігацію, а головне - простий дизайн, що запам'ятовується, який залучає нових покупців.

Реалізація проекту

Ми успішно впоралися з поставленим завданням. Сам сайт був зроблений максимально просто і зрозуміло для кожного користувача. Меню розміщено у верхній частині сторінки, і з нього можна легко перейти в будь-який розділ.

В цілому, сайт перевершив всі очікування, і це плюс. Він зараз добре просувається в своїй ніші, стає популярним серед своєї аудиторії.

Ми можемо з упевненістю сказати, що при співробітництві з компанією WECANDOWEB можна не тільки поліпшити наявний проект, але і створити новий, який буде працювати на вас вельми ефективно.