Катана - спортивний клуб карате

21-07-2021 katana-club.com.ua

Спортивний клуб «Катана» існує з 2001 р. Клуб налічує близько 170 спортсменів і займається вивченням однієї з найдавніших шкіл карате-до — Goju-ryu, що створена великим майстром Тодзюн Міягі. Входить в обласну та національну Федерацію карате, WKF-українську Федерацію карате. Заняття проводять інструктори, які пройшли міжнародну атестацію, з вищою освітою з фізичної культури і спорту.

Завдання для WECANDOWEB

Завдання прорекламувати спортивний клуб, створити корпоративний сайт, який буде представляти його команду, заходи і, звичайно, ж це буде місце, де можна буде поділитися досягненнями спортивної команди. Карате - мудрий вид спорту, і сайт теж повинен уособлювати східну мудрість.

Реалізація проекту

Для дизайну, в пріоритеті, ми вибрали червоний колір, який уособлює кров, пролиту в чесному бою. Вважається важливим етапом підготовки і переходом до нового, більш складного рівня навчання. Для нас це був новий рівень створення корпоративного сайту.

Після визначення колірної гами дизайну сайту, ми проаналізували і сегментували цільову аудиторію, створили яскраві рекламні креативи. Ми ґрунтувалися на зручності юзабіліті. На головній сторінці розмістили найважливішу інформацію і цитату від сенсея клубу. Інші блоки розбили на категорії і підкатегорії. У підсумку, відвідувач може ознайомитися з інформацією про кожного тренера і отримати для себе потрібну інформацію про тренерський склад спортивного клубу.

Так як клуб знаходиться в невеликому містечку, то на рекламну акцію ми встановлювали гео орієнтовані запити.