Laguna - комфортабельний готель з райськими видами на море в Коблево

Лагуна - готельний комплекс в Коблево, на березі Чорного моря. Тут є номери на будь-який смак, вигляд і бюджет. Сам готель розташований в 5 хвилинах від моря, аквапарку та інших розважальних місць.

Завдання для WECANDOWEB

Завдання полягало у створенні яскравого і привабливого сайту, не тільки за зовнішніми ознаками, а й за зручністю користування. А це значить, що ми продумували до дрібниць дизайн сайту, його структуру і наповнення необхідним контентом щодо послуг та актуальності номерів. Продумували його колірні рішення. Також обдумувати до дрібниць кожен блок окремо. Одним словом, сайт створювався для того, щоб він привертав і провокував людей на користування послугами даного готелю.

Реалізація проекту

Робота над проектом починалася з обмірковування структури сайту, його дизайну, зручного юзабіліті, підготовки контенту. Також розроблялися адаптивні версії сайту для того, щоб можна на нього з легкістю зайти як з ноутбука, так і з телефону. Ну і, звичайно, була розроблена стратегія просування по SEO і в Google Ads.

На сьогоднішній день з Замовником ми підтримуємо відносини в плані коригувань контенту, просування в рекламі. І це говорить про те, що ми з повною відповідальністю стежимо за змінами на сайті і, в разі потреби, надаємо послуги на всіх етапах розвитку.