МайстерЦін – найкращий онлайн ресурс для купівлі та продажу якісного товару

27-10-2021 mastercen.com.ua

МайстерЦін

МайстерЦін – великий маркетплейс в Україні формату онлайн. Тут можна не лише купити, а й вигідно продати товар. Тут можна знайти практично будь-яку необхідну річ. Цей онлайн ресурс розроблявся для того, щоб стати корисним для всіх. Також тут можна самому створити свій магазин і продавати товари в загальному каталозі. На сайті Mastercen можна знайти все, що завгодно: від скріпок і ручок до великогабаритної техніки, наприклад, великого телевізора. А розумний пошук допомагає швидко знайти те, що потрібно, полегшуючи життя клієнтам.

Завдання для WECANDOWEB

Перед нами стояло складне завдання – зробити сайт, у якому буде максимально зручно кожному продавцю, відвідувачу та тим, хто тільки подумує над продажем своїх товарів через цей веб-ресурс. Так як цей проект передбачався для різних категорій людей, його оформлення мало бути максимально простим, кольори легкими і ненав'язливими, і при цьому сайт повинен мати великий асортимент товарів і функцій - все для того, щоб знайти, купити або продати товар було максимально легко і просто.

Реалізація проекту

Сам собою проект складний у плані реалізації. Дійсно багато часу та енергії пішло на те, щоб врахувати та зібрати всі необхідні розділи, підрозділи. Потрібно підтягнути всі наявні товари, їх ціни та опис, це процес дуже тривалий, все для того, щоб пошук того чи іншого товару був легким. Також створення особистих кабінетів як для покупців, так і для продавців.

Ми провели низку робіт:

  • Було проведено аналіз ринку
  • Створили макет майбутнього проекту
  • Розробили дизайн сайту
  • Були продумані та сформульовані розділи, категорії та підкатегорії
  • Зробили адаптацію сайту під різні пристрої
  • Заповнюються картки товарів
  • Проводяться всі необхідні випробування функціоналу юзабіліті.

З сайтом Майстер Цен ми співпрацюємо нещодавно. Працюємо із seo оптимізацією, наповнюємо сайт контентом.